Příspěvky uživatele - 156.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 560, 10.2.2013
Ne nemá nastavené snížené otáčky z výroby, pila jede hned na 14000ot. po přidání plynu díky a funkci revboost chvilkově vyskočí na 14500ot. Na servis ohledně seštelování s ní chodit nemusíte, pila má autotune a nastavuje si ideální chod automaticky... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 10.2.2013
Mountfield podražil.
Solo v Mountfielde, 8.2.2013
V 15ti jsme zajížděli s kamarády fichtle, samozřejmě jsme to pak i porovnávali a to jak způsob A, B i C. A se zajíždělo komplexně od nejmenších až po maximální otáčky vše s malou zátěží (40kilo i s postelí)  vykazovalo nejlepší výsledky na sílu... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 8.2.2013
Návod k použití je už ze své postaty pro ty, kdo neví. Výrobce samozřejmě musí počítat s úplnýma tupanama a tak tam napíše poměr 1:25 aby když tam nějaký tupan nalije nějakej M6AD 1:50, aby pilu nezadřel, nezničil a pak nebečel u prodejce. Špičkové... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 8.2.2013
Přesně podobné reakce jsem čekal. Výňatek z návodu: Pro prvních pět nádrží vždy použijte poměr směsi benzínu a oleje 25:1 (4%). Poté doporučujeme poměr 50:1 (2%) při použití speciálního motorového oleje pro dvoudobé motory „Solo 2T“, Emak... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 8.2.2013
Všechny oleje co jste zmínil od Stihl a Husqvarny jsou výborné až na ten červený Stihl, ten hodnotím jako nejhorší z těch 4. Podle návodu píšou prvních 5 nádrží 1:25, ale ve skutečnosti stačí první nádrž 1:40 - 1:35 a pak už můžete oleje ubrat, jedná... celý příspěvek >
Olej, 4.2.2013
To jsou tady zase lži, ti prodejci od Stihl už neví, jak by pomlouvali. Zelený olej je Stihl Ultra za 450Kč a červený obyčejný bych nelil do něčeho co nechci zadřít, je to nejzákladnější olej. Husqvarňácký XP, je to nej co výrobce nabízí a stojí... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 28.1.2013
Bylo tady několik rozepří co je lepší pila, jestli Dolmar nebo Solo. Já pořídil před týdnem na porovnání Dolmara 7900 i Solo 681 a musím říct, že každá je trochu jiná. Solo je jednoznačně rychlejší v řezu a podává lepší výsledky.  Dolmar je o... celý příspěvek >
Motorová pila Stihl - Husgvarna, 23.1.2013
S kolika současnýma křoviňákama od HQ máte zkušenost??? Viděl jste poslední modely motorových pil??? HQ modelnizovala svoji nabídku na všech frontách a vaše řeči o tom, že jsou ve vývoji pozadu jsou úplně mimo. Co se týče technologií a inovací jsou... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 21.1.2013
Jen takový dotaz na 111.117 Mohl by jste popsat jak 550XP startujete bez poloplynu, to by mě hrozně zajímalo :-D
Solo v Mountfielde, 20.1.2013
Tak pokud někdo připravuje palivo tak, že mu dovezou klaďák buku, tak mi 665 nepřipadne zas úplně nejhorší. Já koupil 681 budu kácet na pařezu 1,3m vrbu tak se těším jak se s tím tento katřík popasuje. Za 11800Kč nic výkonějšího není, takže super... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 19.1.2013 Obsahuje fotku
Tady nejde o to, že by někdo dával pilu pod traktor. Profíci mají úplně jinou zátěž a pod jejich rukama se dřív nebo později u každé pily nějaká ta závada objeví, kdežto samovýrobce by měl spíše řešit ostatní stránky než poruchovost, kor u těchto... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 18.1.2013
Nejprve k Jani02 uvádíte nepřesnosti, 359 nahradila pila 555. 560XP je náhrada za 357XP a to je obsah motoru 56,5ccm, Stihl má obsah větší a tím měl výhodu ve výkonu. Teď k 5.102: řetěz na stihl a oregoňácký se brousí jinak a evidentně se vám u... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 18.1.2013
A není to právě o tom, o té váze??? U husqvarny pokud chci 6Kg těžařskou pilu, nabízí se 372XP, 365 nebo 576XP, pokud chci lehkou a obratnou, koupím 550XP nebo 560XP ale musím počítat s tím, že to není pila do těžby ale mrštný vysokootáčkový dravec.... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 17.1.2013
Stanislave máte na ní 1,5 lištu nebo 1,3??? Už jsem to tu psal, 643ip za 4500Kč je super cena za takovou pilu. Jen ten filtr je potřeba častěji čistit. Při čištění zatáhněte sytič aby nepadal nepořádek dovnitř a štětcem vymést piliny v přívodní... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika