Příspěvky uživatele - 156.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oleo-Mac 932C - samovolné utahování řetězu, 2.4.2013
On je problém v tom, že se zahřeje i lišta, proto to utáhnutí. Jak vám popsali, je o to hlídat si čistotu drážky za pár korun si můžete koupit v prodejně na tyto účely čistič. Při měnění, sundávání řetězu, otáčení lišty zkontrolujte čistotu dosedací... celý příspěvek >
Nová Husqvarna 543XP, 30.3.2013 Obsahuje fotku
Husqvarna vyběhla s novou pilou 543XP, podle parametrů to vypadá na šikovnou mašinku: Profi konstrukce 4,4Kg, 2,2KW, 20,2m/s rychlost řetězu, 14500ot.  2,4Nm kroutící moment. Jako konkurent Stihl MS 241 nevypadá zle, co na ní říkáte???
Husqvarna 550 xp, 26.3.2013
Ty studený starty nevím jak se u vás projevují, ale když jsem kupoval 560 chytala mi taky hůř za studena až na 5 zatažení a někdy dokonce i víc. Pomohlo mi poštelování vzdálenosti mezi magnetama u zapalování, dal jsem 0,3mm a startování se zlepšilo... celý příspěvek >
Brusný kotouč na Gude 2500pro, 26.3.2013 Obsahuje fotku
obr.2
Brusný kotouč na Gude 2500pro, 26.3.2013 Obsahuje fotku
Házím sem fotky mého zlepšováku na uchycení, místa není nazbyt a v praxi se mi upnutí do svěráku a možnosti poklizení po nabroušení osvědčilo.
Dolmar PS 6400 / PS 5105 / jiná pila?, 25.3.2013
Jaký model OM jste vlastnil??? Ten OM je vaše první pila???
Brusný kotouč na Gude 2500pro, 21.3.2013
Ten diamanťák je zajímavý nápad, dík za tip, ono u mě o orovnávání ani tolik nejde jako spíš o špinění kotouče ze stran, kde to musím čistit a klasickej brousek dodávaný k brusce to moc nebere. Když jsem to zde zmínil, tak to vysvětlím pro toho kdo... celý příspěvek >
Brusný kotouč na Gude 2500pro, 21.3.2013
Jinak tloušťku vemte 3,2mm tlusší je zbytečnost, maximálně když by jste chtěl brousit na brusce i omezováky, osobně než to pořád předělávat, brousím to raději měrkou od oregonu a plochým pilníkem. 
Brusný kotouč na Gude 2500pro, 21.3.2013
Nevím jestli se vám nevyplatí těch 250Kč připlatit a mít Hechta 9230, který má lepší upínání a pohyblivou upínací hlavu i na korekci obroušení kotouče, základní model 2300 toto nemá. Jinak když chcete brusný kotouč tak se musíte vyhledávače správně... celý příspěvek >
Solo 681 a názory na něj, 19.3.2013
Po další sérii zkoušek se opět hlásím s poznatky a doplněním. Opět jsem vyzkoušel a opět jsem z ní na větvi. Solovka je šílenej katr, určitě si zaslouží hranatej modrej zub kterej je k ní dodávaný s profi 45cm lištou s výměnou špičkou. Lišta a... celý příspěvek >
Solo 681 a názory na něj, 15.3.2013 Obsahuje fotku
obr3
Solo 681 a názory na něj, 15.3.2013 Obsahuje fotku
.
Solo 681 a názory na něj, 15.3.2013 Obsahuje fotku
Ještě nějaké doplnění, pila byla navrhována ve spolupráci značek ale nakonec to nedopadlo a tak si společný projekt rozdělili a šli po svých. Dolmar měl sbalit všechno okolo a Solo si měl nechat hřídel. Obě tyto pily mají stejné vrtání 52mm, ale... celý příspěvek >
Solo 681 a názory na něj, 14.3.2013
Vidím, že se najdou bystří čtenáři s dobrou pamětí, jen mě není jasné, proč to kopírování??? Jestli jsem špatně vysvětlil srovnání, dovysvětlím vám to, zkrátka Solo jede ve vysších otáčkách a má stabilnější běh. V případě, že na pily víc zatlačíte... celý příspěvek >
Solo 681 a názory na něj, 14.3.2013
Dolmar je starší, má větší vibrace a je dělán oproti Solu do pomala, Solovka je sice o nějaké deko těžší, ale bytelnější a trvanlivější. V řezu je Solo rychlejší a patří na špičku v dané kategorii, kde může bezproblémů soupeřit např. se Stihl MS 461.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika