Příspěvky uživatele - 4.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bubnový filtr made in Škrovád, 3.12.2013
Viem si predstaviť test v tom istom jazierku. Jednoducho odstavením biofiltra. Iste, testovalo by sa čisto subjektívne. Ale o subjektívnu spokojnosť nám ide. Ak by ste nepozorovali veľké zmeny, tak by ste to nechali tak. Nakoniec, takto nejak ste sa... celý příspěvek >
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 3.12.2013
Palo vidite aj v tom je rozdiel medzi tymi co veria vsetkemu moznemu a tymi co neveria. Ak vyhram 3 x zasebou sportku alebo iny fras (bodaj by sa stalo) budem to vzdy povazovat za nahodu. Nic nadpozemske. Aj ked vykopem 20 krtkov a vsetkych presne o... celý příspěvek >
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 3.12.2013
Aj ja trochu odbocim... nevie niekto, ci za Slovan nastupi Satan? 
Bubnový filtr made in Škrovád, 2.12.2013
Pozitívum biofiltrov vidim v tom, že je menej amoniaku a viac dusičnanov. Aj toto môže obmedziť rast rias a zlepšiť formu rýb a zlepšiť rast rastlín. Čiže skôr kvalitatívny efekt ako kvantitatívny. Skutočné odstránenie živín je potom skôr na... celý příspěvek >
Bubnový filtr made in Škrovád, 2.12.2013
Jasné, ale ak mechanické nečistoty zachytené v bubne sú biopôvodu a sú pritom na kilá, a v biofiltry sa skoro nič netvorí, tak biofiltrácia v jazierku, ktorej plodmi sú práve riasy zachytene v bobnovom filtry, je predpokladám omnoho účinnejšia, ako... celý příspěvek >
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 2.12.2013
Ten indikátor si najprv patentujte a až potom tak verejne... lebo Vám to niekto "ukradne".  Čo sa týka čpavku, je to jedovatý plyn. To, čo vzniká hydrolýzou tejto látky je asi neporovnatelne viac, ako z lajna, takze môže to mať účinok aj na... celý příspěvek >
Zahradnické nůžky dvojsečné vs. jednosečné, 26.11.2013
Ma niekto skusenost so znackou edward?
Aplikace zelené skalice na mech ještě nyní?, 21.11.2013
Mne sa tiez tvori mach na niektorych miestach a asi budem z neho vytrhavat travu. Je krasny a netreba kosit.
Čistenie filtracie po sezóne, 18.11.2013
Hmmm a na jar olej rovno do jazera, cerpadlo si ho na seba nachyta...  Vysvetli mi niekto preco olej?  ...tak potom uz len ryby olej!
Štěpky z tůjí, 13.11.2013
Mozno by sa to hodilo ako mulc napr k jahodam alebo do krikov. Ak to nie je vzhladne mozte to pouzit ako spodnu mulcovaciu vrstvu.
Fotky nekolika neznamych naletovych drevin ze zahradky, 12.11.2013
Smekni klekni... ja to chapem ako uctu k tymto divokorastom kvoli ich liecivosti. 
Termíny řezu a střihu, kdy je na co čas, 7.11.2013
My mame len 4 ovocne stromky a par korenoch hrozna. No a este aj nejake tie ribezle. Som absolut amater a neskuseny zahradkar. Stromky som akosi nestihol rezat. Cez zimu mi niekto povedal, ze najlepsie je skoro na jar, aby to nezmrzlo. Potom som... celý příspěvek >
Podzimní postřik jabloní močovinou - trávník, 5.11.2013
Podobny efekt je zmiesat listie s kompostom alebo cerstvo posekanou travou
Podzimní postřik jabloní močovinou - trávník, 5.11.2013
denitrifikuju sa dusicnany pri nepritomnosti vzduchu. Nie mocovina. Z mocoviny moze vznikat amoniak ako prchava zlozka.
Sadba česneku, 4.11.2013
Ja si tiez myslim, ze je lepsie najprv oslavovat sametovu revoluciu a az potom sadit. Macanim sa v samotnom cesnaku spustia nejake biochemicke procesy, ktorych dosledkom je zvysena odolnost cesnaku proti hubovym, a mozno aj inym chorobam.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika