Příspěvky uživatele - 4.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 30.10.2013
To ste ako na to prisli? Podla mna v plynnom stave maju zrovnatelnu hustotu obe latky, z molovej hmotnosti by som predpokladal, ze kyanamid je tazsi ak vzduch (na urovni CO2), co je dobre. Bude asi dost reagovat s okolitou vlhkostou. 
Nákup semen pro pěstování zeleniny, 24.10.2013
Asi najspolahlivejsie je kupit v obchode od hodnoverneho vyrobcu. Uz sa to tu spominalo. Azda aj z internetu ak je to v original baleni. Najmenej doverihodne su internet firmy, ktore to predaju vo vlastnych igelitovych sackoch a oznacia skoro... celý příspěvek >
Nákup semen pro pěstování zeleniny, 24.10.2013
...zakaz? a bude platit len v noci, alebo aj cez den.
Kdy a čím hnojit, 16.10.2013
Pisete, ze na jesen uz je pre draslik neskoro. Ako je to s postrekom na list (este zeleny).
Zloutnuti travniku, 9.10.2013
...nie je travin to predrazene hnojivo s herbicidom? Ak ano, prehnojenie moze znamenat aj preherbicidovanie a i ked je chemicka latka zamerana na dvojklicne buriny, nemusi vo vacsich mnozstvach prospiet ani travniku....a ani neprospieva. Beznou... celý příspěvek >
Ktere dřevo vhodne na uzení a grilování?, 9.10.2013
hovorilo sa o jedovatosti tohto dreva, ale potom to niekto poprel. Neviem, ci by som to riskoval.
Jaký je to hřib?, 7.10.2013
Su dva sposoby: Naucit sa spoznavat huby v prirode, povedzme za asistencie skuseneho hubara, alebo potom z foto ci uz z netu alebo knih, a nejakym textovym popisom. Neviem, ci by mi skuseny hubar pomohol,...ak by som po x uspesnych sezonach na bedlu... celý příspěvek >
Koňský hnůj, 4.10.2013
tyden pred zasazenim...? Zijete v Australii alebo v Juznej Amerike?
Jezírko a krtci, 19.8.2013
Mne krt nahadzal hlinu do jazierka.
Spalí se čerpadlo při použití 3/4, 19.8.2013
Treba si uvedomit aj inu vec. Vyznamny podtlak v nasavani sa automaticky prejavi aj v prietoku... cize neplati tlakova krivka cerpadla. Inymi slovami znizenim tlaku sa moze podstatne znizit prietok....a ten bude omnoho mensi. Inymi slovami, v systeme... celý příspěvek >
Hnojení na list - kdy a čím?, 8.8.2013
Zaujimavo sa vyvija tato diskusia> najprv bola reakcia na kristalon na list, ze sa pouziva nasobne mensia koncentracia ako na zalievku. Po podrobnej analyze veci to vypada, ze to bude niekolko-nasobne vyssia koncentracia. Ja by som povedal, nech... celý příspěvek >
Jak zabíjíte slimáky?, 7.8.2013
Neskusali ste nejaku kuchynsku upravu...?
Proti riasam tienením, 6.8.2013
Asi to nik neskúšal, keď sa o tom nepíše, ale možno by to bol efektívny jednoduchý i keď neestetický boj proti riasam v menších jazierkach. Ja to vyskúšam nasledovne. Na exponovaných miestach, v plytkých častiach kde sa darí riase dám na niekoľko dní... celý příspěvek >
Hnojení na list - kdy a čím?, 6.8.2013
Ak sa pouziva vyluh a nie suspenzia z granulatov, tak dobre rozpustny film sa dazdom naozaj zmyje. Pouzit vyluh z granulatov moze mat ekonomicky vyznam, ale i tak je lepsie pouzit na to urcene hnojiva. Vyssie sa v diskusii pise, ze na list sa ma... celý příspěvek >
Bubnový filtr made in Škrovád, 2.8.2013
Jardo, klobuk dole. Nepovazujem vas za obycajneho amatera. Myslim, ze by ste si to kludne mohli patentovat a zalozit si na to firmu a robit to ako profik. Ak by ste neboli prilis drahy, asi by vela nadsencov taketo zariadenie od vas hned kupilo. Mate... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika