Příspěvky uživatele - 64.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řízkování muškátů, 7.5.2013 Obsahuje fotku
Taky si řízkuji muškáty jak převislé tak vzpřímené, řízkuji zásadně v srpnu až v září, namáčím do stimulátoru a zasadím do květináčku, mám je ve skleníku až než přijdou mrazy pak odnesu do chladnější místnosti, do truhlíků sazím v únoru, ujme se až... celý příspěvek >
Vrba japonská, 4.5.2013
Asi Vám zmrzla tak jako mě.Také se mě objeily lístečky a uschly už jsem přišla o dvě vrbičky mám ještě jednu ta má asi 15let a je OK.
7m dlouhá Thuje, 19.4.2013
Dobrý den mám dotaz kdy je vhodne období takto vysoké thuje zkrátit, zda na jaře nebo na podzim, děkuji. 
Okenní truhlíky na jih, 18.4.2013 Obsahuje fotku
Muškáty pěstuji několik let v zavlažovacích truhlíkách snad od doby kdy se objevily na trhu okna mám na jih, kde zalévám v parných dnech 1x asi za pět dní, nikdy ne za dva dny okna na východ jednou týdně.nic se mě taky neosvědčilo jak muškáty.
Jaké truhlíky, 3.4.2013
Zdravím Rozinko, já dopadla jako Vy nevěstu jsem již vyhodila a ženich ten pomalu chřadne asi půjde za nevěstou.Na vině je to počasí jiné roky jsem měla všechny kytky již od března ve skleníku a letos je to pořád ve sklepě, garáži,prádelně tak jak se... celý příspěvek >
Jaké truhlíky, 3.4.2013
Tak to Vás omlouvá, že mě to nenapadlo.
Jaké truhlíky, 2.4.2013
Jestli si chcete dělat srandu tak si ji dělejte ze sebe, a nepište tady takové bludy.
Jaké truhlíky, 2.4.2013
Nesouhlasím na 100cm Vám nevlezou dva 60cm i dva50cm dáte tak tak. Na 145cm stačí dva 60cm.
Jaké truhlíky, 2.4.2013 Obsahuje fotku
Jedině zavlažovací mám takyky muškáty na jižní straně a jiné bych nechtěla, mám dva druhy jedny od Lebiš a jedny s kuličkou s oběma jsem spokojená.
Jméno kytky, 31.3.2013
Vaše květinka se jmenuje Chlorofytum-Zelenec.
Poškozená kroucená vrba, 26.3.2013
No máte pravdu oni vysávali tu mízu co z vrby tekla zkuste to již teď očistit hodně a postříkat a za týden znovu a pak třeba za 14dní opakovat, držím pěsti ať ji zachráníte.
Poškozená kroucená vrba, 25.3.2013 Obsahuje fotku
já si myslím, že to mšice nebyly, řekla bych houbová choroba mě se to stalo v roce 2010,ale ne v takovém rozsahu, nevím čím jste stříkal, ale já jsem kmínek očistila kartáčem pořádně a stříkala Dithane a vrbu jsem zachránila.
Co s muškáty?, 13.3.2013
Mám tam chybu co ještě roste...
Co s muškáty?, 13.3.2013 Obsahuje fotku
Co je roste nechte být co je suché vyhodit zasadit nové.Kdysi jsem taky nechala přezimovat, ale moc mě nešly tak si každý rok nařízkuji a jsou pěkné i více kvetou, přezimovávám jen vzpřímené.
Jak poznám, že už je slepice vynešená?, 2.3.2013
Slepice chováme už nějakých 30let nechávám 3roky pak všechny vybijeme a pořizuji si nové to dělám v srpnu a v listopadu už nesou, mám 10 slepic a denně mám 7-8 vajec nesou celou zimu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika