Příspěvky uživatele - 64.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznáte název této pokojové rostliny, 20.10.2013
Taky jsem ji měla a měla by to být Schefflera-elegantissima nebo Dizygotheca-elegantissima jsou si listem podobné já měla scheffleru.
Přísavník tříprstý, 3.10.2013
Přísavník tříprstý je opadavý, píšete že už bylo -3 tak listí sežehnul mrazík a ty opadají ale výhony zůstanou holé a ty Vám na jaře zase obrazí.
Přísavník trojcípý, 29.9.2013
Dobrý večer, přísavníkem trojcípým jsme měli porostlý dům 20let a na dům nikdy více, v létě květy opylují včely byla to hrůza přijít do domu, navíc ty opylené květy padají na zem takže pořád chodníky zametat, o odklízení listí ani nemluvím v zimě... celý příspěvek >
Sázení okrasných trav na podzim, 9.9.2013
Traviny se přesazují na jaře píšete, že je to malý trs mohl by vymrznout, já přesazuji všechny traviny na jaře.
Pochlubte se květinami, 27.8.2013
P.Renato krása traviny máte nádherné zrovna tak hosty.
Určení této kytičky, 25.8.2013
P.Josef myslel, že si máte zadat do vyhledávače Wikipedia a tam najdete všechno.Možná i na zahradě je nějaký(ká)Viki.
Africká fialka, 23.8.2013 Obsahuje fotku
Ozdobná listem.Omlouvám se za foto snad rozdíl bude vidět.
Africká fialka, 23.8.2013 Obsahuje fotku
Souhlasím s hostem přede mnou, toto je fiaka spálená sluníčkem taky mám takovou a mám i fialku ozdobnou listem ještě nekvetla mám ji teprve asi dva měsíce je vypěstovaná z lístečku a je to rozdíl.Hoste 89 186 pořádně se podívejte.
Určení názvu, 19.8.2013
P.Josef jako vždy máte zase pravdu je to opravdu jak píšete Soleirolia.
Určení názvu, 19.8.2013 Obsahuje fotku
Domácí štěstí mám a je to pokojovka.
Hortenzie, 16.8.2013 Obsahuje fotku
Hortenzii mám na sluníčku od rána až do čtyř hodin a skoro každý rok kvete někdy víc někdy míň,podle toho jak jsou velké mrazy já ji na zimu svážu a přikryji netkanou folií vloni jsem ji sundala po zmrzlých a 18 května přišly mrazy a nekvetla takže... celý příspěvek >
Co to je prosim?, 14.8.2013
Přinesl to vítr nebo ptáci
Sundavillea Red - pěstování, 10.8.2013
No to ani náhodou ta Vám zmrzne už při -1°C musíte vyrýt přechovává se jako muškát mně se to nikdy nepodaří, tak si každý rok kupuji novou.
Znáte název?, 10.8.2013
To je kohoutek-lychnis.
Osázení trvalkového záhonu na osluněném místě, aby byl ozdobný, co nejdéle, 9.8.2013 Obsahuje fotku
Jsem to popletla, tak to je slézovec tříměsíční a mám i růžový.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika