Příspěvky uživatele - 64.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ocún, 30.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den na jaře Vám vyrostou listy pak začnou usychat a v září vyrostou květy bez listů, které uschly.
Cibulky sněženek a bledulí, 27.5.2013
Zasaďte je už teď nebudou růst jako nahoru že by chtěly kvést ale budou v zemi zesilovat aby na jaře vykvetly.Udělejte si takové hnízda do kterých dejte až deset cibulek sněženek bledulí míň budete to mít na jaře moc hezké, ja mám v trávniku i... celý příspěvek >
Poznáte tuto rostlinu?, 25.5.2013
P.Josef Vy jste přece jedničkaDobrou noc.
Poznáte tuto rostlinu?, 25.5.2013
Liduš jsem se spletla samozřejmě jsem myslela čimišník a ne čilimník ten jsem taky měla ale vymrznul.
Poznáte tuto rostlinu?, 25.5.2013
P.Josef to je vyčerpávající odpověď, ale já jsem ho dostala a to od zahradníka, který dělá výsadby, já mu volala jak že se ten stromek jmenuje a bylo mě sděleno, že převislý akát, tak jsem to napsala.Podívám se na čilimmník i akát, ale pokud jsou si... celý příspěvek >
Poznáte tuto rostlinu?, 25.5.2013
Čimišník to není už jsem to zjistila, myslím že správně je to převislý akát.
Poznáte tuto rostlinu?, 25.5.2013 Obsahuje fotku
Zda je to rostlina to bych neřekla je to stromek mám ho taky ale název taky nevím foto mám ale lepší.
Vistárie - zakrslá forma Wisteria Amethyst falls, 24.5.2013
Já necítím nic snad až se ten květ rozvine, tak dám vědět.
Vistárie - zakrslá forma Wisteria Amethyst falls, 24.5.2013 Obsahuje fotku
Tak jsem šla vyfotit tu moji.Vloni jsem ji koupila v marketu byla vysoká 40cm a měla dva květy, a vyrostla do výšky dvou metrů neli více.Na zimu jsem ji obalila do netkanky, nevím zda ty výhony zmrzly nebo uschly tak jsem je ostříhala až kde to bylo... celý příspěvek >
Chorvatsko - jak se jmenují rostliny, 24.5.2013
Kytička v květníku bude nějaký druh chmele.Počkejte až přijde p. Josef.
Půdopokryvné rostliny, 21.5.2013 Obsahuje fotku
Krásné barevné jsou floxy, ty tvoří koberce.
Co je tohle za kytku?, 18.5.2013
To je kakost-Geranium.
Úrodný rok, 12.5.2013 Obsahuje fotku
Tak u nás dobrý nebude jsme pod vodou.
Poznáte bylinku?, 11.5.2013
A mě to zase připadá jako šalvěj, i když šalvěj je taková šedivá.
Přesazení živého plotu z habrů, 7.5.2013
Pane Josefe, děkuji moc za radu! Postupovali jsme dle vašich rad a všechny habry se ujaly!!! Díky moc :-) Michaela
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika