Příspěvky uživatele - 64.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakrnělé trvalky, 8.8.2013
Nic nestříhejte, to bude z toho horka já mám kytky taky takové zvadlé i když zaléváme denně.  Kytičky v tom horku trpí.
Osázení trvalkového záhonu na osluněném místě, aby byl ozdobný, co nejdéle, 8.8.2013
Zdravím, tak to je Juka.
Jak zabíjíte slimáky?, 7.8.2013
Ano, je to normální práškové vápno, které když se vyhasí tak se sním bílí.
Jak zabíjíte slimáky?, 6.8.2013
Tak jak to dělá p.Arnošt tak to dělám i já může se dát i cement nebo sádra.M.
Nevíte název keře?, 2.8.2013 Obsahuje fotku
Je to ona.Boug...
Neznámé balkónovky, 1.8.2013
P.Josef nebuďte skromný je to tak na 99% vždy určíte správně.
Neznámé balkónovky, 1.8.2013
První foto bych řekla tabáček, druhé rozmarýna, a třetí nevím, ale až přijde p.Josef tak Vám to určí na 100%.
Osázení trvalkového záhonu na osluněném místě, aby byl ozdobný, co nejdéle, 30.7.2013
Já jen dodám, že Marcela to napsala tak jak bych to napsala i já, máte pravdu, že je to drahý koníček, ale který není, ale potom jak vidíte tu krásu kolem tak si řeknete, že to stojí za to.Trvalky rychle rostou za nějaký rok to bude krása a určitě se... celý příspěvek >
Šťavel puprurový - zelené skvrny, 29.7.2013
Já to mám taky je to od sluníčka ty co jsou pod střechou to nemají.
Osázení trvalkového záhonu na osluněném místě, aby byl ozdobný, co nejdéle, 29.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý večer, tady je můj trvalkový záhon, který Vám pokvete po celý rok na jaře cibuloviny, po kterých zasadím letničky.Určitě poznáte květiny co jsou vysázené všechny co jste vyjmenovala tam jsou jen oman tam není.Pak naproti je záhon vesměs s... celý příspěvek >
Pochlubte se květinami, 15.7.2013 Obsahuje fotku
Také se přidávám a posílám letošní květiny.
Určení názvu bylinky?, 5.7.2013
P.Josef já vím, že Vy máte vždy pravdu, ale ten chrastavec má květy světle fialové a na fotce jsou květy tmavě fialové, i když ta fotka není kvalitní. 
Určení názvu bylinky?, 4.7.2013
Máte pravdu dívala jsem se na kuklík a vypadá že to bude on myslím si že potoční na té fotce to opravdu není dobře rozeznat.
Určení názvu bylinky?, 4.7.2013
Jako děti jsme jí říkali kominíček správný název by měl být Krvavec toten.
Usychající levandule - plíseň?, 1.7.2013 Obsahuje fotku
Také se přidám pěstuji levanduli již několik let mám asi 15 keříků, každá levandule od spodu osychá jak tady píší ostatní chce to řezat a mít ji na slunci, já mám moje v mulči, ve hlíně, i v kamínkách a všechny kvetou řežu po odkvětu asi o polovinu a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika