Příspěvky uživatele - 135.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako strihať?, 14.3.2011
Wimpi, moc se mi ta vaše ořezaná korunka líbí (ale nejsem odborná veřejnost), také při výchovném řezu raději stříhám spíš víc než míň, aby vzniklá korunka byla pevnější.           Lída
Rez jabloní, 13.3.2011
Podívejte se na netu na fotky pěstování palmet jabloní, pokud vím, část větviček se stříhá a část ohýbá nebo nechává růst, podle druhu palmety.
Ako strihať?, 13.3.2011
Pro p.Partla - normální to není, ale dejte otázku do "jabloní", tady jste se zamíchal do vlákna o broskvi, byl by zmatek v odpovědích.           L.
Stříhání popínavé růže, 13.3.2011
Pnoucí růže se moc nestříhají, odstraňují se jen suché a přestárlé výhony. Po odkvětu lze u remontantních zakrátit boční odkvetlé výhony, aby kvetly ještě jednou. Takže dost dobře nechápu, proč jste ji stříhala na ježka. Spíš musíte svůj záměr... celý příspěvek >
Ako strihať?, 12.3.2011
Pal'o, nezlobte se, ale teď  není vhodná doba na stříhání broskvoní a meruněk. Právě teď stoupá míza nahoru a nejvíc hrozí, že rány potečou!    Lída
Množení vistárie, 12.3.2011
Jestli to jde řízky - kdy a jakými, nevím, máme odzkoušené jen množení hřížením, tím to jde.           Lída
Ako strihať 2?, 12.3.2011
Obojí se stříhá až v době květu, aby tolik nehrozil klejotok, takže máte čas.
Trubkovec korenujici, 11.3.2011
Nepotřebuje žádnou zvláštní péči, jako starší občas trochu prořezat, aby víc kvetl, ale choulostivý není.           Lída
Jak ostříhat tuto jabloň?, 11.3.2011
Pro 235.249 : Myslela jsem jen ponekud pokrátit ty větve, co visí až dolů k zemi, a jak jsem psala, nechala bych některé vlky na nové větve jako vy, snažila bych se tomu stromu trochu "zvednout" korunu, myslím si, že by pak bláznit přestal.... celý příspěvek >
Zemina do skleníku, 11.3.2011
Prodávají i balený zahradnický kompost, ten by byl ideální. To ostatní jsou spíš něčím obohacené rašelinné substráty.           Lída
Jak ostříhat tuto jabloň?, 11.3.2011
Vlky rostou, protože se strom sám chce zmladit. Po ostříhání jich vyroste víc, po vylámání za zelena méně, ale pokud neodstraníte příčinu jejich tvorby, poroste jich pořád dost. Jako možnost bych viděla částečné zmlazení stromu (převislých větví),... celý příspěvek >
Nemocná jabloň - nějaký škůdce v kmenu, 11.3.2011
Ještě mne napadlo - neměly ty stromky dávanou nějakou nastýlku až ke kmínkům? Mezi nastýlkou a kmínkem má být mezera, jinak často dochází ke hnilobám kořenového krčku, to napadení nějakou potvorou může být až druhotná... celý příspěvek >
Nemocná jabloň - nějaký škůdce v kmenu, 11.3.2011
No já si neuvědomila, že ji máte ve stěně... Jedině odstranit tu špatnou kůru a zatřít balzámem na stromy, ale asi to moc nepomůže. Pokud byste ji chtěli nahradit novou, musíte v tom místě vyměnit zeminu, jabloně po jabloních se nemají sázet z důvodu... celý příspěvek >
Plesnivé jadřince?, 11.3.2011
Kdysi jsem někde četla, že plíseň v jádřinci (už si nepamatuji název nebo jaká) se vyskytuje převážně u odrůd, které mají víc otevřený "bubáček (okvětí), kudy se to dostane dovnitř- na té první fotce je to vidět.   Lída
Trubkovec korenujici, 11.3.2011
Zimu venku normálně přežije, ten červený vyroste venku v dost velkou rostlinu, tak mu místo vybírejte podle toho. Pokud byl přes zimu v garáži, tak bych ho vysadila ven, jak povolí zem (proč jste ho nezasadil už na podzim?). Jako starší vyhání... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika