Příspěvky uživatele - 135.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zákrsek, 11.3.2011 Obsahuje fotku
Bohužel nevím, jaká to je podnož, jmenovku od ní nemám, ale bude to některá ze slaběji vzrůstných.
Nemocná jabloň - nějaký škůdce v kmenu, 11.3.2011
Pořídit novou, prodávají i vzrostlé okrasné stromy. Než na někoho spadne... L.
Jaká je Rajka, 11.3.2011
Také ji mám, protože mi chutnala u sousedky. Roste asi tak rychle, jako Goldstar, vydržela mi opravdu až do února.           Lída
Jak ostříhat?, 10.3.2011
Určitě bych nejdříve upravila konce kosterních větví, ponechala bych výhony otevírající korunku a konkurenční odstranila, víc si z těchto fotek netroufám radit.           Lída
Kdy stříhat, 10.3.2011
I okrasné stromky se stříhají ve stejnou dobu jako ovocné druhy, tj. hrušeň nyní, příp. doplňkový řez v létě, třešeň nejdříve v době květu a pak - jakoby po sklizni - v létě. Ale jakým způsobem stříhat konkrétně převislý kultivar nemám zkušenosti.... celý příspěvek >
Staré jabloně a zahrada, 10.3.2011
Pěkně napsané !       Lída
Zákrsek, 10.3.2011
Mohu potvrdit, "Van" mám, až na vršek dosáhnu ze třetího špryclíku štaflí a třešně má vynikající.           Lída
Ako a cim pohnojit podu pred sezonou?, 10.3.2011
Jahody sázím po bramborách (pod které dávám hnůj), na zimu mezi řádky jahod kompost, zjara po vyčištění záhonu a po sklizni Cererit kroužkováním kolem jahod. Když se začnou tvořit první poupata, 1x zaleji Kristalonem.  Lída
Škůdce na jabloni, 10.3.2011
ps - na drvopleně (larva dlouhá klidně 10cm) táta používal petrolej - nastříkal ho inj.stříkačkou do dírky na stromě (brrr). Strom přežil, drvopleň ne. Když se objevil drtník (malé dírky, okolo pilinky), bylo jediné řešení větev uříznout. Toho jsem... celý příspěvek >
Škůdce na jabloni, 10.3.2011
U nás to je také takhle, na všech zahrádkách v osadě po desetiletích už stromy dožívají. U nás to začínalo tím černáním kůry...   Ale protože už máme zahrádky odkoupené, máme nějakou perspektivu a tak sázíme nové stromky, odrůdy nové i... celý příspěvek >
Zapuštěný bazén - je třeba ohláška, 10.3.2011
Je potřeba se řídit požadavky příslušného stav.úřadu. Také záleží, kde ten bazén chcete budovat, u nás v zahr.osadě např. nejsou zapuštěné bazény (ani částečně zapuštěné) vůbec přípustné. Záleží na "stavební informaci", kterou na vyžádání... celý příspěvek >
Muškáty - jakou drenáž, 27.2.2011
Nedávám žádnou drenáž, ale díry dělám zespodu v nejnižší části. Pokud máte díry z boku, tak do výše děr se v truhlíku drží voda.        Lída
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika