Příspěvky uživatele - 135.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čertkus, Hlaváč, Chrastavec, 22.3.2011 Obsahuje fotku
Rozdíly viz obr...
Zmrznou mi sazenice levandule?, 22.3.2011
Jestli to máte normální levanduli (ne francouzskou), tak bych ji do skleníku klidně dala, vždyť ta normálně přezimuje venku, tak by jí to nemělo vadit.  Můžete přes ni prvních pár dní hodit bílou netkanou textilii, aby ten pokles teploty nebyl... celý příspěvek >
Ožírají slimáci růže?, 22.3.2011
Listy ne, květ ano.           Lída
Květina na severní stranu pro začátečníka, 22.3.2011
Určitě sazenice. Jinak záleží, jaké máte možnosti nákupu,  v HK nejlépe na trhu nebo v zahr.centru John, nejlevněji pak Hornbach + hypermarkety (ale kvalita jak kdy)...           Lída
Stará jablon jak ostříhat, 22.3.2011
Ta koruna by určitě chtěla prosvětlit, to je vidět i na té tmavé fotce...   Lída
Květina na severní stranu pro začátečníka, 22.3.2011
Hlíznaté begonie a fuchsie jsou do stínu tradiční. Fuchsie rády trpívají na mšice. Obojí v bezmrazé místnosti i přezimuje (u begonií hlízy).        Lída
Bříza, 22.3.2011
Pokud vám jde o zachování "potomka" stromu, jedině se kolem podívat po semenáčcích, nebo zkusit vysít semena. Já to řešila u břízy semenáčky, u smuteční vrby řízky - obě byly "památeční".     Lída
Jablone a hrušky, 21.3.2011
To na fotce je pouze neškodný lišejník, známka čistého ovzduší, stromům nevadí (už se tu o tom psalo). Odcházení vašich stromů musí mít jiný důvod.  Lída
Nová zahrada, 21.3.2011
Pročtěte si tady některá vlákna, třeba "kompletní rekonstrukce zahrady"  z 15.12.2010, řeší tam podobný problém...           Lída
Skalník Dammerův - zhnědnutí listů, 21.3.2011
Může to být i sluníčkem. Nebojte, skalník je nezmar!!!   Lída
Zahradnictví Tomáš Petro, 21.3.2011
Mrazuvzdorné fuchsie existují, např. Fuchsia magellanica....        Lída
Neznámá, 21.3.2011
Pořád mi to připadá jako nějaká gesnerie, ale těch je teď moc nových a já jsem v pokojovkách spíš na klasiku, ty nové tak neznám...           Lída
Stáleplodící jahody a ostatní jahody blízko sebe?, 20.3.2011
Souhlasím s p.Mirkem - pokud nemnožíte semeny je to jedno. Ale pokud chcete mít vedle sebe různé odrůdy (a tuto různost sortimentu zachovat), musíte si pak při množení odnožemi dát pozor na to, ze které rostliny odnož berete. Nejjednodušší je mezi... celý příspěvek >
Růst houby na kmeni slivoně, 20.3.2011
-No to mne nenapadlo, že by to také houba nemusela být...    Lída.
Zahradnictví Tomáš Petro, 20.3.2011
Měla jsem od nich rostlinky před dvěma roky - takový průměr. Ani špatné, ani extra. Rostou všechny kromě jedné mrazuvzdorné fuchsie, která loni nepřežila zimu (ale řekla bych, že spíš mou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika