Příspěvky uživatele - 135.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Růst houby na kmeni slivoně, 20.3.2011
Zlikvidovat strom...  Ale beze srandy : jakmile se do dřeva stromu dostane houba, tak můžete sice z povrchu odstranit plodnice houby, ale podhoubí ve stromě zůstane - takže jediná možnost likvidace houby je likvidace stromu. A pozor, některé z... celý příspěvek >
Magi bylinka, 19.3.2011
A není to náhodou spíš ten výše uvedený "na žlučník"? Přípravky na žlučník bývají hořké...           L.
Název rostlinky, 18.3.2011 Obsahuje fotku
Na té vaší přiložené fotce má 1 kmínek a listy - to nejsou větvičky, má listy složené jako třeba akát (prostřední stopka a malé lístky kolem jsou 1list). V té knížce (v má také) ještě nemá kmínek a listy jdou ještě jakoby od země. 
Jak to vypadá s úrodou meruněk?, 18.3.2011
Ježiš kde to jste? Tady dneska chumelí (HK) a meruňky mají do květu ještě daleko...          Lída
Vaše zkušenosti - Pražákovi Droždín u Olomouce?, 18.3.2011
Nestrašte mne, mám od nich na podzim zasazený Hornokrajský malináč. Stromek byl pěkný, bohatý kořenový bal, na to si stěžovat nemohu, ochotní byli také. Na cedulce je napsaný HM, podnož ne, ale chtěla jsem čtvrtkmen, ne na semenáči - výška kmínku... celý příspěvek >
Lesknice rákosovitá, 18.3.2011
U nás vyrostla do výšky asi 60cm. Pokud byste ji nechala jen tak, docela dost se rozrůstá, ale trs se dá obrýt a oddenky vytáhnout. Jinak je lepší do země zapustit třeba plastovou trávníkovou obrubu, aby jí omezila prostor. Za to mi už neprolezla.... celý příspěvek >
Jarni rez mlade slivone, 18.3.2011
Ten počet kosterních větví by to chtělo určitě probrat, nechat tak 4ks pravidelně rozložené, těch 7 na první fotce je opravdu dost...           Lída
Mech na broskvoni?, 17.3.2011
ps -ještě dodatek - pokud ta část na první fotce je kmen, tak je to mladý stromek - co byste na něm chtěla zmlazovat?      
Mech na broskvoni?, 17.3.2011
No, tím zmlazením to můžete "pohnojit"... Proč chcete broskev zmlazovat a ještě k tomu teď - v nevhodnou dobu, když je průběžně normálně stříhaná? Já mám lišejníky na stromcích také a když nevadí stromkům, nevadí ani mně. Teď jich roste... celý příspěvek >
Pestovanie uhoriek pod paradajkami, 17.3.2011
No ale meloun je něco jiného, to je tykev...           L.
Mech na broskvoni?, 16.3.2011
Jak to šedobílé, tak to žluté jsou lišejníky, jsou známkou čistého ovzduší a stromkům neškodí.           Lída
Pestovanie uhoriek pod paradajkami, 16.3.2011
Rajčata, okurky a brambory trpí stejnými chorobami, nemají se pokud možno z důvodu přenosu chorob pěstovat blízko sebe. Takže z tohoto důvodu bych pod rajčata okurky nedávala.           Lída
Likvidace stromku ryngle ano či ne?, 15.3.2011
V první řadě nesmíte nechávat plesnivějící plody na stromě nebo pod stromem - tím vám tam plíseň přežívá vždy na příští rok. Mšice bývají většinou zespodu listů na koncích větévek, mívám je tam také, i lepkavé listy. (nestříkám, maximálně je trochu... celý příspěvek >
Stříhání popínavé růže, 15.3.2011
Ony pnoucí růže nejvíc kvetou na postranních větvičkách, které vyrůstají z těch dlouhých prutů. Je z toho důvodu lepší, pokud netáhnete dlouhé pruty přímo nahoru, ale spíš do tvaru "S" nebo šikmo, protože na vodorovně vedených výhonech se... celý příspěvek >
Vajgélie roubovaná na jívě?, 14.3.2011
Nemyslíte škumpu??
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika