Příspěvky uživatele - 196.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
existuje hrušeň Korunka?, 19.6.2008
Dobrý den, Korunka, nebo-li Malá Koruna, také Kleine Keiserkröne je stará odrůda, která se nazývá správně Salysburiova. Martin
Mirabelka Malvazinka a Nancyská, 19.6.2008
Nechci se s Vámi hádat, ale v obchodě (docela solidním) mi řekli, že Zolone se už nevyrábí. Takže to není pravda?
Hrušeň Bohemica - červené listy, 19.6.2008
Dobrý den, mám třetím rokem hrušeň Bohemica, nyní jí začaly rašit druhé výhony, ale listy na nich jsou lehce červené a malé. Bude to pravděpodobně nedostaek něčeho. Nevíte čeho? Hnojím Cereritem... Martin
meruňky z Francie, 18.6.2008
Tak podle posledního příspěvku koukám, že to nebude žádný zázrak, teda alespoň co se odolnosti prti mrazu týká. Jámám Karolu a Bergeron, obě kvetly zhruba koncem března a začátkem dubna. Přišly mrazíky -2C a obě to ve zdraví přežily a mám je... celý příspěvek >
Hruška Konferencia - skrútené listy, 18.6.2008
Já to stříkám Zolonem, ale ten už se nevyrábí, tak něco jiného proti žravím a savým škůdcům...  
Co je to na hrušni?, 12.6.2008
Dobrý den, nemám tušení, o jakou chorobu se jedná, ale měl jsem to minulý rok na hrušni Boscova Lahvice. Asi na tak silné větévce jako máte Vy. Přišel jsem na to na podzim, uříznul jsem to žabkou a ránu ošetřil, ale na jaře větévka uschla. Od té doby... celý příspěvek >
Zelená ringle - nekvete, 9.6.2008
Dobrý den, mám problém se Zelenou ringlí, mám ji už asi 6-tým rokem, roste zdravě, provádím stříhání i hnojení, ale bohužel strále nekvete. Ještě ani jeden jediný kvítek jsem na ní neviděl. Přijde mi to divné, protože ostatní slivoně mi kvetou a... celý příspěvek >
Jak jste na tom s kadeřavostí?, 5.6.2008
Letos jsem poprvé zapomněl postříkat a výsledek = katastrofa, tak silné napadení jsem v životě neměl. Celé stromy půjdou do háje, nemám defakto žádné zelené listy, jen červené a suché. Je to hrůza. S pěstováním broskví končím, jednou na to zapomenu a... celý příspěvek >
nové květy na konci letotostů v červnu, 5.6.2008
Zdravím všechny, je to asi počasím, ale u hrušně Clappova mi teď v červnu vykvetly konce letorostů, to samé mám u švestky - Valjevka. Na koncích letorostů, které jsou letošní se vytvořily květy. Je to normální? Ještě jsem to nikdy neviděl... Martin
vápnění / slimáci, 5.6.2008
Dobrý den všem, letos je enormě hodně slimáků, včera někteří dokonce začali lézt na moje broskvoně a okusovat listy. Posypal jsem je vápnem, na což reagovali okamžitým totálním rozkladem :) - k mé radosti. Ale nemůžu přece pořád chodit kolem a sypat... celý příspěvek >
Čačanska Najbolja, 10.1.2008
No, už je to, jak jsem uvedl tak osm let, co jsem jí koupil, takže si to zase tak 100% nepamatuju... ale asi to je na Myrobalánu.
Čačanska Najbolja, 10.1.2008
Vážení přátelé, mám již zhruba osmým rokem Čačanskou Najbolju na semenáči, koupil jsem jí ve školce ve Valdicích u Jičína. Moje zahrada se nachází ve výšce 240 metrů nad mořem na mírném jižním svahu, řekl bych tedy v podmínkách pro slivoně... celý příspěvek >
Ovčí Huby, 4.1.2008
Vážení sadaři, prosím o pomoc a radu. Můj děda mi vyprávěl o velikých a sladkých hruškách, které za jeho mládí byly na naší zahradě a které po válce pokácel, protože tam stavěl dům. Musely určitě pocházet někdy z 19. století, nebo i z... celý příspěvek >
Althanova ryngle, 4.1.2008
Já jsem pouze amatér, mám po dědovi zahradu o rozloze 4500 metrů, takže s místem problémy rozhodně nemám, spíš nevím jak ho využít, Althanovu jsem vysadil asi před 10-ti lety a plodí mi v blízkosti Zelené ringle a Malvazinky, ovšem mám na... celý příspěvek >
Jaká je toto odrůda hrušně?, 14.12.2007
No, jak tak na to koukám, tak Dicolor to určitě nebude, když Ti sadaři byli starší pánové, protože Dicolor je poměrně nová odrůda a starší sadaři se daří tradičních odrůd zejména z přelomu 19. a 20. století. Martin. Český ráj
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika