Příspěvky uživatele - 196.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Konference, 5.5.2011
Použil jsem : Krystalické vodorozpustné hnojivo na hnojení ovocných dřevin. Oblast použití: Ovocné dřeviny - Hnojivo krystalické - 20 g / 10 l vody - Zálivka - květen, červen, červenec, srpen Ve složení píšou pouze nerostné lástky, nic... celý příspěvek >
Konference, 5.5.2011
Když mě pořád vrtá hlavou, proč jsem nepopálil i ostatní hrušně, které jsem stříkal.A dále nechápu proč černají i nové listy, které vyrazily až po ošetření Omnite. Přece jsem popálil jen ty co v tu danou dobu byly a ne i ty co ještě neexistovaly.
Konference, 4.5.2011 Obsahuje fotku
foto2
Konference, 4.5.2011 Obsahuje fotku
Foceno včera odpoledne. Stříkal jsem před 14-ti dny Omnite, podle návodu. Hnojil jsem rozpustným hnojivem Agrobio, podle návodu. Je to strupovitost, nebo jsem to spáli?
Strupovitost?, 4.5.2011 Obsahuje fotku
Zde je foto.
Strupovitost?, 3.5.2011
Dobrý den, mám dotaz ohledně strupovitosti. Je možné abych teď na začátku května měl na Konferenci strupovitost v takové míře, že na konci letorostů jsou úplně zčernalé a zkroucené listy? Nebo jsem to spílil postřikem proti mšicím, eventuelně... celý příspěvek >
Dicolor - prasklý kmen, 2.5.2011
Mám ještě dotaz ohledně hrušně Dicolor. Mám asi 5 let starý stromek, kterému v zimě prasknul kmen a vytvořilo se místo asi 5 x 10 cm bez kůry a je vidět prasklina, která postupuje až do dřeva. Ránu jsem po zjištění ošetřil, ale nevím kdy k tomu došlo... celý příspěvek >
Strupovitost, 2.5.2011
Myslel jsem to tak, že jsem postřiky proti savým škůdcům zvýšil vlhkost a tím podpořil růzst hub. Třeba je to blbost.  Jinak co se Baycoru a strupovitosti týká, proč by se nemohl použít, vždyť právě na to ní je určen a také na moniliózu meruněk... celý příspěvek >
Strupovitost, 2.5.2011
Dobrý den, jak jste na tom letos se strupovitostí? Zanedbal jsem letos včasný postřik a nyní mám strupovitost na všech hrušních. Stříkal jsem tedy v pátek Baycor a včera Delan. Před rozvynutím choroby jsem stříkal proti mšicím a sviluškám, myslíte,... celý příspěvek >
Postřiky - déšť, 28.4.2011
Zda stihl zaschnout, to nevím, ale asi ano, jelikož pršet muselo až během noci a vzhledem poměrně vysoké teplotě, snad zaschnul.
Choroba hrušně, 28.4.2011
Mám na té samé odrůdě to co Vy a to vždy když zjara přijde mrazík. Asi před 14-ti dny bylo u nás -5C a hrušeň už měla rašící pupeny, ty co byly narašené nejvíc lehzce zčervenaly a také se kroutí. Loni, kdy mrazík nebyl to vůbec nebylo. Ale zda to má... celý příspěvek >
Postřiky - déšť, 28.4.2011
Dobrý den, včera jsem v 18h stříkal hrušně postřiky na svilušky a také mšice. Název je Omnite a to druhé nyní nevím. V noci pršelo, stihlo se to absorbovat, nebo to mám stříkat znovu? Na návodu o dešti nic není.
Čertova hruška (hnilička), 12.7.2010
Špinka
Mlada třešen odchází, 25.6.2010
Vykopejte ji a uvidíte zda byly kořeny okousané, stejně už je na odpis.
Šarka na Čačanské lepotici, 18.6.2010
Šarka mutuje stejně jako všechno, pokud byla nějaká odrůda před deseti lety rezistentní, neznamená to že bude i dnes! Existují i klony které napadají třešně a višně.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika