Příspěvky uživatele - 196.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odruda hrušně Nela, 23.3.2009
Dicolor je výborná a zajímavá současně. Má lahodnou chuť. Pod by se něčemu mělo říkat Banánová, tak ne Grosdemange, ale Dicolor. Má jasně banánovou příchuť. Nevýhodou je menší velikost plodů.
kamenitá půda, 23.3.2009
Dobrý den, mám na zahradě jedno místo, kde je asi 30 cm až jeden metr pod zemí dost kamenů. Nyní mám stromek hrušně Křivice a uvažuji, že bych ho dal sem. Mám zahradu 230 metrů nad mořem, východní čechy, jížní mírný svah, myslíte si, že nebude... celý příspěvek >
Willamsova - červená mutace, 19.3.2009
Podle pomologie by měla být červená o pár dní pozdnější a taky choulostivější na mráz. Což by pan Vysloužil mohl objektivně zhodnotit, když má obě na jednom stromě :)
Jakou odrůdu nektarinek?, 19.3.2009
Kdy Vám začala Harco plodit? Mám ji 6 let, roste a kvete každý rok jako blázen, stříhám jí v dubnu, hnojím ji hnojivem na broskve a přesto kvete a neplodí. Ani malé plůdky, prostě nic.
Hnojení ovocných stromků, 19.3.2009
Dobrý den, zajímalo by mě čím a kdy hnojíte ovocné stromky. A jaké s tím máte zkušenosti. díky Martin
Cererit x hnojivo na ovocné stromky, 18.3.2009
Dobrý den, doposud jsem vždy na jaře používal hnojivo Cererit od firmy Agro, nyní jsem objevil, že se dá sehnat od této firmy rovněž hnojivo na ovocné stromky a drobné ovoce. Zajímalo by mě, zda s ním máte někdo zkušenosti a jaké. A také kdy bych ho... celý příspěvek >
Čačanska Najbolja, 10.9.2008
Dobrý den, jaké máte zkušenosti s chutí a kvalitou plodů? Mám jí už asi 6-tým rokem a její kvalita je diskutabilní. Letos teda absolutně bez chuti. Má cenu jí nechávat? Martin
Hardyho máslovka, 24.7.2008
Tak velikost mi nevadí, mám pozemek 5000 metrů... díky
Hardyho máslovka, 15.7.2008
Dobrý den, rád bych si vysadil Hardyho máslovku, máte s ní někdo zkušenosti?V současné době mám z podzimních Boskovu a Konferenci, nicméně Hardyho mě zaujala podle popisu v pomologii. díky Martin
Willamsova - červená mutace, 30.6.2008
Dobrý den, uvažuji o zasazení Willamsovi hrušně - červené pupencové mutace. Máte s ní někdo zkušenosti? V pomologii jí pochvalují, ale je prý citlivá vůči mrazu. Bydlím 230 metrů nad mořem a zasadil bych jí na jih od domu, aby byla... celý příspěvek >
Vyber odrudy - stredni cechy, 25.6.2008
Dobrý den, no jasně, úplně všechny, ale zase je dobré pěstovat něco kvalitního, když už máte tak skvělou polohu. Nemá smysl vysazovat maloplodé a na odolnost vůči mrazu vyšlechtěné odrůdy, když máte vhodné stanoviště pro pěstování Maďarské,... celý příspěvek >
vienska nebo boscova, 25.6.2008
Ve vyšších polohách se osvědčila už v minulosti alternativa Boskovy a to Thirritiova. Zraje ve stejnou dobu a má plody výborné kvality, vhodné i ke kompotování. Zvolil bych Thirritiovu. Co se týká meruňky, je do vyšších poloh podle mě vhodná Veecot,... celý příspěvek >
Stará odrůda hrušky - šurpovka, 25.6.2008
Jen jsem ještě zapomněl doplnit, že Špinka má jednu výhodu a to, že se hodí na pálení, protože jako jediná hruška (kromě Williamsovy) má pro pálení stejně dobré vlastnosti jako mají švestky. Dalo by se tedy říci, že je Špinka ideální do velikého sadu... celý příspěvek >
Stará odrůda hrušky-šurpovka, 25.6.2008
Podle mě je to Špinka. Ale dnes už se defakto nepěstuje. Plod je malý, stromy jsou obrovské, zraje v době, kdy jsou mnohem lepší a větší odrůdy. Hodívala se do selských sadů u polí v dobách, kdy jiné tou dobou zrající odrůdy nebyly u nás rozšířeny.... celý příspěvek >
existuje hrušeň Korunka?, 19.6.2008
Oprava - Německy to je Kleine Kaiserkronne - Malá císařská koruna... Martin
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika