Příspěvky uživatele - 175.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Napadené listy jabloně, 27.7.2008 Obsahuje fotku
Díky za radu, už si jdu pro nůžky. Ale letos mají právě jabloně děsnou spoustu plodů. Já si s tím nějak poradím. A paní romile: já mám mravence letos taky až ve spíži, nakoupila jsem med a oni mi začali oblizovat sklenice, dovnitř se snad nedosttali.... celý příspěvek >
Napadené listy jabloně, 26.7.2008
Ne, ne kroupy nás letos zatím minuly. Ale listy má napadené snad všechno. Více než polovina listů ořešáku má taky nějakou chorobu (viz nemocný ořešák), také hrušeň, ale to přičítám jalovci, který mám na zahradě. Kroutí se listy rybízu, plíseň je i na... celý příspěvek >
Napadené listy jabloně, 25.7.2008
Děkuji za odpovědi, s tou vzdušností máte úplnou pravdu. Zdědila jsem stromy po mamince a bojím se je na jaře více ořezat, ještě ne úplně poznám, jestli nestříhám květní pupeny. V létě, když se to olistí, pak chodím a koukám, co jsem měla ještě... celý příspěvek >
Napadené listy jabloně, 25.7.2008 Obsahuje fotku
Prosím, může mi někdo říci, co to mám na jabloni? Letos je to vážně k zoufání, mám napadené nejen hrušně, ořešák a růže, ale teď jsem objevila takovéto listy na jabloni. Nerada bych o ni přišla, je malá, ale úrodná. Děkuji za rady.
Růže, 22.7.2008
Moje růže letos napadlo snad všechno, co na růžich může být: padlí, černá skvrnitost a rez. A do toho všeho přijely vnučky, takže jsem musela přestat s jedovatými postřiky a pak to dorazil déšť a zima. Jsou fakt neubožejší, co je máme a to je už... celý příspěvek >
Nemocný ořešák, 2.7.2008
Prosím, zkuste se někdo mrknout na ten ořešák, co mu je, díky.
Růže - napadení oranžovým cosi, 2.7.2008
Mrkněte na " Něco oranžového na růži" v diskusi "Růže"
Nemocný ořešák, 29.6.2008 Obsahuje fotku
Mám dost velký ořešák, má skvělé ořechy, ale letos se na něm objevily hned dvě choroby. Může mi někdo poradit, co to je a jak se toho zbavit? Ořešák je tak velký, že asi nepřichází v úvahu postřik celého stromu. Bude stačit na podzim zlikvidovat... celý příspěvek >
Co je to za keř?, 27.6.2008
Tyhle keře obdivuji v mnoha zahradách. Myslím, že často je také tmavě červená. Dá se množit řízky? Řekla bych s i sousedům. Moc se mi líbí.
neznámá růže paní Preclíkové, 19.6.2008 Obsahuje fotku
Chtěla bych jen poslat fotky růží z nádvoří zámku Šternberk. Jsou myslím trochu jako ta moje, ale mají nádhernou růžovou barvu. Prý si je přivezla paní hraběnka z Vídně.
O jaký druh rostliny se jedná?, 17.6.2008
No jo, ale když má člověk před sebou kytku a neví, jak se jmenuje, jak si to najde ve vyhledávači? Obráceně to není problém. Tak mějte s námi neznalci trpělivost, díky.
moje pokojové rostliny, 17.6.2008 Obsahuje fotku
Ráda fotím a tak bych se chtěla pochlubit, jak se daří mým pokojovým rostlinám. Obě květiny jsou dědictví. Citroníku je asi 20 let, jen ho neumím seřezat a dát mu nějaký tvar. Přesněji řečeno se bojím, aby mi pak nezašel. Dozrálé citrony dávám... celý příspěvek >
neznámá růže paní Preclíkové, 16.6.2008
Děkuji za úspěšné pátrání. Já jsem ráda za jméno, i když říkáte, že to nemusí být přesné. Maminka sázela růže když jsem byla malá. Moc jsem se o to nezajímala a pak umřela, než mi to stačila říci, takže mám jen matnou představu o jmémech a to jen u... celý příspěvek >
chlubím se, 12.6.2008 Obsahuje fotku
No tak to se taky musím pochlubit. Zároveň posílám vzkaz paní Lily a paní Martině, že neznámá růže začíná kvést. Po víkendu budu k mání a ještě se ozvu.
Něco oranžového na růži, 11.6.2008 Obsahuje fotku
Mám už moc dlouho růži, které moje maminka říkala Stolistá. Letos se na ní objevily divné věci. Nevím jak jinak to nazvat. Ty světlejší snímky jsou s bleskem zevnitř keře (blesk vždycky ubere barvu). Je to opravdu sytě oranžové.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika