Příspěvky uživatele - 175.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Infekce višně, 8.6.2008
Jelikož se nikdo neozval, ptám se znovu, čím mohu ještě teď postříkat višeň, když jí usychají konce větviček a skoro všechny plody asi opadají. Bohužel jsem to zjistila až po odkvětu a všude se píše, že se má oštřit před kvetením. Tak co s tím teď?... celý příspěvek >
Kdepak jsou včely?, 5.6.2008
No jo, to máte pravdu, dříve to v korunách stromů, když kvetly, úplně hučelo. Člověk si na to zvyknul, bylo tak nějak uklidňující, že je to v pořádku. Letos se mi v korunách stromů "bály" tak čtyři včelky. A člověk musí dávat pozor, aby na... celý příspěvek >
Infekce višně, 5.6.2008
Mám pětiletou višničku a má také ty uschlé konce, přečetla jsem si co to je a hned teď je ostříhala, ale prosím, čím ji mohu ještě teď postříkat?
pýr v okrasném trávníku, 4.6.2008
Pro pana 133.46 Každý se nemusí orientovat v jedno a dvouděložných rostlinách! Po vaší reakci aby se člověk bál na něco zeptat. Naštěstí je většina odpovědí slušných. Ten tazatel chtěl radu, kterou jste mu poskytl až opakovaném dotazu, zato ihned v... celý příspěvek >
Kdepak jsou včely?, 4.6.2008
Opravdu si myslíte, že Einstein myslel jen na teorii relativity? Nevím, jestli řekl něco o včelách, ani jestli je takový výrok pravdivý, ale nechtěla bych si to v praxi ověřovat. Co když pravdu má? Einstein byl velice chytrý člověk a zajímal se o... celý příspěvek >
Pivoňky, 4.6.2008
Já nejsem "znalec", ale řekla bych, že po odkvětu, až zatáhnou, nebo zjara. Já tak přsazuji všechno a zatím si žádná kytka "nestěžovala", rozumějte, všechny se chytily a rostou. Ale pivoňky se mi nedaří. Soused je má v trávě,... celý příspěvek >
Slimáci, 4.6.2008
Já sypu slimákům na ploché destičky, které trochu vmáčknu do hlíny, "aby nemusli lézt do kopce" a nad ně dám takovou malou stříšku, oni rádi pod něco zalezou, a tam na ně čeká pohoštění. Jen ty chcíplé pak musím vyzbírat, i když se o ně... celý příspěvek >
Kanadská borůvka dělám dobře?, 2.6.2008
Každoročně mi bohatě kvetly borůvky a v létě byly modré zralými plody. Letos na jedné vykvetla jen jedna větev. Mám ty nekvetoucí větve nějak seřezat a rostlinu zmladit?
Žluté listy na růžích, 2.6.2008
Tak přesně tohle postihlo letos moje popínavé růže. Nikdy nic takového neměly, ale letos vyrostly mrňavé lístečky, zežloutly a valem opadávají. Spodní části budou úplně holé. A taky nevím, proč? Voláme odborníky. Poraďte.
zásilková zahradnictví, 2.6.2008
Tak doplňuji slíbenou informaci. Dnes přišla od Starkla odpověd na reklamaci. Rostliny, co nám zašly už nemají, ale vystaví nám dobropis, že si jako můžeme v té ceně objednat něco jiného. Peníze nevrátí. Nevíte někdo, jestli tohle můžou? Já od nich... celý příspěvek >
Slimáci, 1.6.2008
Tak to já a mé jiřiny jsme letos dopadly bídně. Měla jsem to ošetřené jako jiné roky, to bylo vždycky v pohodě a letos mi ty hnusáci úplně ohlodaly asi třetinu zasazených jiřinek. To znamená, že už letos asi nepokvtou. Než znovu vyrazí a nakvetou,... celý příspěvek >
Jasmín nebo pustoryl?, 29.5.2008
To je zajímavé, že?   Pustoryl je běžně nazýván jasmínem, zlatice zlatým deštěm... Já se ale lidem nedivim,  jen si to řekněte - PUSTORYL -  JASMÍN - takový keř s něžnými bílými voňavými kvítky, co se k němu víc hodí?  Ale... celý příspěvek >
Je to magnolie?, 29.5.2008 Obsahuje fotku
Ne, že bych nevěřila "hostu", který mi napsal, že je to magnolie, ale ráda bych věděla, co to je za druh. Nafotila jsem to v zámecké zahradě v Klášterci nad Ohří a myslím, že je i v Ratibořicích. Je to velký, desítky metrů vysoký strom. Bohužel mám... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 27.5.2008
Jak tak pročítám přízpěvky, vidím, že každý má jiné zkušenosti se zásilkovými zahradnictvími. U některých převažují ty lepší, někdy jsou zkušenosti špíše špatné. Asi je pořád nejlepší, když si člověk může vybrat osobně, pokud to jen trochu jde. Když... celý příspěvek >
Maliny - tráva, 25.5.2008
Tráva v malinách je nepříjemná, ale já mám maliny jako plevel v rododendronu, dokážou ho přerůst. Šlahouny mají dlouhé skoro 3 metry, aby se dostaly na světlo. Z kořenů rododendronu je nelze vytrhat a keř má v průměru 3-4 metry, takže vlézt do něj... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika