Příspěvky uživatele - Katkos

Rajčata 2019, 6.12.2018
Urcite mi to pomoze, jednoznacne je zaklad toto triedenie. Nemam skusenost s pestovanim determinantnych odrod v kvetinacoch. Planujem ich dat vyhradne do nadob, nie na pole. Minuly rok som davala do samozavlazovacich nadob, priemer 40cm, papriky... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 6.12.2018
Pre Peter pe: vidim, ze ste sa tiez nahanali za ambrosiami. Rose UBX ani Pink nie su zohnatelne, co nie celkom chapem. Nie su to hybridy, uz ich maju v J&L Garden odskusane, neviem preco nie su k dispozicii, vsetky ambrosie maju sold out uz... celý příspěvek >
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 6.12.2018
Dakujem vsetkym za rady, pouzijem od kazdeho trosku. Polovicu vysadim koncom februara (urcite je rozumne nie tesne pred odchodom, aby rastlinky uz co to mali za sebou) a dam vodu do podmisiek. Ked budeme prec, kurenie bude na minime, takze sa tak... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 5.12.2018
Moji milí skusení záhradkári, Váš nový rajčatový imbecil, ktorý v rámci vášne aj obavy z fytocertifikátov objednal priveľa semienok, plus mu vyznamne pomohol a podelil sa priatel z UK, bude prosiť o rady, čo vysadiť a čo vyradiť,... celý příspěvek >
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 4.12.2018
Dobry vecer,  dakujem za nove vlakno pan Milan. Privitam rady, naozaj. Paradajky pestujem len jednu sezonu, ostatne viem len z webu. Priesady zo semien som pestovala od konca aprila po stahovani do vysneneho domu, s mini zahradkou. Tam som... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 2.12.2018
My sa radsej budeme ucit zo skusenosti pana Milana ako zo "sazeničce.cz" .  Vsak tie dovolenky robia starosti - druhy marcovy tyzden ideme na lyze, to by priesady nemal kto polievat. Pribuzni nam kazdorocne preliatim dokazali skantrit aj... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 30.11.2018
To podstatne som nenapisala, som v urovni 250 mnm, region Kosice,  mam 12 m2 pola, ktore je cast v polotieni, cast slnecna, orient. cca juhovychod, a cast pred domom je orient. Juh, kde su crepniky. Dost riesime, ci nezrusime bazen (nie je... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 30.11.2018
Potvrdzujem, urcite som blazon, zanietenec (I love tomatoes), podla mna som v minulom zivote bola rolnik. Alebo je to tou robotou, kde ste denne v kontakte s mnozstvom agresivnych ludi, ktori nikdy nie su s nicim spokojni a vsetko chcu hned a len pre... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 28.11.2018
Dobry vecer, siberian mozete kupit na ceskej stranke permaseminka, subarctic plenty na ceskej neoseeds, to je zdroj, kde je vela cenovo dostupnych semien. Dostanete ich ale v zip sackoch. Objednavka isla hladko, ale este som z ich... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 24.11.2018
Peknu vecer prajem, trochu mimo temy, len si chcem ako zaciatocnik overit, ci nerobim hluposti. Mam zlu podu, ilovitu, tazku, minuly rok tam povodny majitel dal hnoj, aky neviem. 4 roky tam pestoval rajčiaky. Zmeny nie... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 13.11.2018
Dakujem pan Vladimir, pomohli ste mi v rozhodovani, nebudem cez estonsky web objednavat, aj to postovne je nekrestanske. Ale ebay asi neodolam, maju tam ambrosiu red, rose berne a caspian pink - jeden zdroj S... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 10.11.2018
Dakujem za hodnotenie tychto odrod od Sema, pomohlo v rozhodovani... Viete mi poradit, kde zohnat Nastju Slastjonu a Sladkoju devocku? Na estonskom webe tu znamom, je sladkaja devocka zlacnena s exspiraciou 01/2019,  to sa neoplati a Nastja... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 3.11.2018
Este jedna otazka - nazory na "Indiga". Tu citam skor negativne nazory. Predavajuci a weby ospevuju nielen vzhlad, ale aj chut: Indigo Rose, Apple, Blue berry, Cascade Village atd. Dizajn ma berie ovela menej, ako chut, odolnost voci chorobam a aby z... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 3.11.2018
Kedze mame este nejaky cas na objednavky semienok, rada sa opytam skusenych. Mlsne jazycky Semo, ake ste mali skusenosti s Valdo, Jahodo, Mini a Bibi? Datlo a Pollicino uz mam. Co sa tyka zahranicnych webov, planujem objednat este Rose... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 3.11.2018
Dakujem za vsetky reakcie ohladom miniKumata. Sledovala som s tym cielom sortiment v marketoch, ale kupit Kumata sa mi zial nepodarilo, a teda ani ziskat semienka. Preto mi donesu znami z UK objednane cez ebay. O Syngente viem, takze pocitam aj s... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika