Příspěvky uživatele - Katkos

Lístky rajčátek, 9.5.2019
Dobry den,  podla mna rastlina vyzera velmi dobre. Staci otrhat podozrive listky pre istotu. Mozu jej chybat ale ziviny. Myslim, ze je dost maly crepnik a malo substratu na taky typ rastliny. Vyzera naozaj na multifloru, ta kvitne a plodi... celý příspěvek >
Rajčata - plíseň?, 9.5.2019
Dobry den,  netreba zufat, moja terajsia skusenost je zatial priazniva. Ako som uz pisala v prispevkoch ku "opakovanemu pouzitiu substratu" chytili moje paradajky v tomto skorom obdobi 3 rozne druhy problemu, teda 3 rozne duhy flakov.... celý příspěvek >
Co budete teď vysévat?, 9.5.2019
Dobry den, kedze mame tak blbe pocasie, este k tomu skvele naplanovana dovolenka, ostava cas spekulovat. Okrem rajciat mam uz priesady uhoriek a cukiet, tekvic. Napriek vsetkym neocakavaniam, som minuly rok mala celkom slusny vynos uhoriek. Boli... celý příspěvek >
Jak pěstovat rajče Stupické?, 9.5.2019
Dobry den, asi je to hlupa otazka, ale chybaju mi skusenosti. Da sa kazde tyckove rajce pestovat aj semideterminantnym sposobom? Planujem pestovat dost vela indetermin. cherry rajciat v kvetinacoch. Mozem ich tam viest napr. na 3-4 vyhony, aby... celý příspěvek >
Opakované použití substrátu, 6.5.2019
Dakujem vsetkym za rady a drzte palce. Nech sa uz to pocasie hlavne umudri. Prajem vela pestovatelskych uspechov.  Katka
Opakované použití substrátu, 5.5.2019 Obsahuje fotku
Dobry den, pripajam fotky postihnutych rastlin. Vidi sa mi, ze stonky nie su napadnute, celkovo rastliny nevyzeraju zle. Stonka je postihnuta jedine na rastline, ktora bola vysadena vonku a tam je iny vzhlad choroby - vid popis. Posledna je paprika,... celý příspěvek >
Opakované použití substrátu, 4.5.2019
Dobrý deň, s plesňou sa nedá zahrávať. Rovnako ako Milan, mám hlavu v smútku aj ja. Tretina rajčín je zasiahnutá plesnou, povedala by som, že dokonca dvoma druhmi. Neviem si to vysvetlit inak, len tak, že sa preniesla z 2 povrazkov z lyka, ... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 14.4.2019
Dobry vecer vsetkym, no... mne pomaly zacinaju paradajky prerastat cez hlavu. Myslela som, ze ako zaciatocnikovi mi polovica zdochne este v januari. Vysievala som postupne od 16.12. od dwarfov, previsle, cez krickove v januari, bifteky a pasta... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 1.4.2019
Dobry vecer, gratulujem vyssie komentujucim nasim top zahradkarom. Obrazky su uzasne. Situacia u mna po dovolenke v IT, ktoru sme tu medzicasom rozoberali, priazniva. Sice som bola v horore, ze rajciny splesneli, premokrila som substrat cez... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 2.3.2019 Obsahuje fotku
Dobry vecer, pripajam slubene foto. Cast spred mesiaca pod umelym svetlom (kuchynska linka ziarivka, vysadba medzi 06.12 a 31.12.) a dnesne otuzovanie na slniecku. K tomu pre usmev mojho \"killera Misa\" v kludovom rezime (masaz od panicka, ooo... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 28.2.2019
Pekny vecer prajem, suhlasim, ze vyznamne ubudlo prispevkov, aj ja sa priznam, ze rychlo precitam, co je nove a stale chcem prispiet az s vysledkami - az ked budem mat cas prihodit fotky. Prihodim cez vikend slubujem, mam to od januara pracovne... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 15.2.2019
Dobry den, prosim Vas Rubinka a Rubinek su jedna a ta ista odroda alebo rozne? Ja vlastnim Rubinek, ale niekde som citala, ze slavnu chut nema, skor kyslu. Nedalo mi a kupila som v OBI (nieco ako Hornbach) odrodu Odat F1 (myslim Moravoseed),... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 22.1.2019
Takze presadenu mam uz 1/2 rastliniek v kelimkoch, nech lepsie zakorenia a substrat je az po listky. Jedna sa o: Gartenperle 2x (suverenne aktualne najvyssie rastlinky, neda sa povedat, ze vytiahnute, listky maju siroke pekne, len stonka a hrubka... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 16.1.2019 Obsahuje fotku
Tretie foto malo byt vstupne: uvod s univerzal substratom. Vidiet pomerne velky rozdiel medzi 13.1. a 16.1.  fotenim. Katka 
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 16.1.2019 Obsahuje fotku
Vystraja mi PC, pisem texty opakovane. Radsej davam foto osobitne. Prvy obrazok je zo 16.01.19 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika