Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?



viktor111 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (140) - 168.28 (?)
24.10.2017 19:09

takže odvolavam, dakujem za upozornenie, moja chyba, bol som nedosledny, viktor

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
         
viktor111 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (140) - 168.28 (?), 23.10.2017 21:22

hardyho maslovka na dule MA, RAJKA (M7),kATINKA(St.Julien),este ma laka sirius... viktor

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 168.81 (?), 23.10.2017 21:36

Rouboval jsem na jaře. Nějaké stromečky a keře jsem rozdal. Objednané stromečky a keře mi ještě nepřišly. Sobě jsem nově zasadil Hallskou, kamčatky Morenu a Amur, broskev Avalon Pride a ještě sem zasadil dva semenáče angreštu.
Naposledy jsem rouboval Admirál, Angold, Desert, Opál, Rozelu, Smiřické a noname, Boscovu (asi), Charneuskou, Junsko Zlato a dvě noname, mišpuli, třešeň noname, višeň Morinu, a několik noname švestek, blum či rynglí. JG

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
mino BA - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 182.116 (?), 23.10.2017 21:46

Coxova reneta M7 namiesto Primy, Honeycrisp M26, Granny Smith M9, Tomcot Myr, rozhodujem sa medzi Jonagored a Jonathan      mino BA

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
TomNR - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (356) - 129.168 (?), 24.10.2017 11:17

prave mi prisiel balik z agrofruct cierna voda, 4x topaz mm106, na mahalebke burlat, karesova, ujherifurtos, erdi bortemo a meteor korai, 9 stromkov za 49e s postovnym a balnym, fajn cena, vypestky su krasne, tak nam drzte palce nech sa nam dari :)


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1597) - 73.141 (?), 24.10.2017 14:05

Dnes trochu obšírněji ovocníci.

Jak jsem již kdysy naznačil přeroubovávám Verierovu palmetu (Banánové zimní) jinými odrůdami.Vertikály malého U-tvaru jsou již přeroubovány odrůdou Holiday.Vertikály velkého U-tvaru zatím marně přeroubovávám.Nedaří se, stísněný prostor a omezená manipulace u zdi + vysoká teplota západní zdi způsobuje prozatím neujmutí.Vyměnil jsem i štěpařský vosk ale mám dojem, že mě vždy zateče do spojení roubovanců.S Dominem to snad příští jaro vyjde a tříletý neúspěch prolomím.Letos jsem začal přeroubovávat zesílené plodonoše původní odrůdy (viz foto večer).Malý spodek U-tvaru odrůdou Jarka a spodek velkého U-tvaru odrůdou Deliga.Ujmula se necelá polovina i díky narašeným roubům po březnových teplech.Musím opět rouby dokoupit a doroubovat.

Dále jsem narouboval na Jonathan dvě větvičky odrůdy Mio.Částečná náhrada za Mantet když alternuje a vyplnění konzumní mezery v této době.Nakonec jsem narouboval na podnož Ananasovu renetu - zkusím zapěstovat přísný sloupovitý tvar.Palmeta je závod na dlouhou trať (záležitost několika let) ale hraju si a až to dokončím bude to barevná nádhera.

Zahradě a pokusníkům zdar. - Mičurin II (470 m)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
viktor111 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (140) - 168.28 (?), 24.10.2017 16:25

agrofruct na stranke neuvadza pri odrode typ podpnika, predtym ste tam volal?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.249 (?), 24.10.2017 16:53
Viktor: Nemáte pravdu - Agrofruct podpníky uvádza, len Ste to asi nenašli (foto). V Čiernej Vode som pred pár rokmi stromky kupoval, kvalita bola bezchybná. Ceny mali aj majú bezkonkurenčné. Pravda, ten obrovský tmavý železný "hangár" vyzeral otrasne a celkove to tam bolo také naturalistické, ale podstatný bol pre mňa tovar a ten mali kvalitný. IH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
viktor111 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (140) - 168.28 (?), 24.10.2017 19:09

takže odvolavam, dakujem za upozornenie, moja chyba, bol som nedosledny, viktor

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
TomNR - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (356) - 129.168 (?), 25.10.2017 6:56

viktor - nic sa necuduj, ja som to tam tiez hladal dlhsie :) 

osobne som v agrofructe nebol, ale vypestky zaslu krajsie ako som mohol vybrat osobne v plantexe. za polovcine ceny.  zasielaju aj broskyne na gf677.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Peter.pe - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (199) - 64.44 (?), 24.10.2017 21:32

Mne dnes prisli, Jofela -St.julien (chcel som myr. ale neda sa zohnat), Lucy, Topaz, Rubinol, Pinova, Admiral (to som pisal v inom vlakne - korene hroza, som bol sklamany), nejake rakytniky a mini kiwi. Podarilo sa mi zohnat Jajo, na jar som prevrubloval jablone a navrubloval nejake marhulky, skusal som aj vinic ockovat ale tam som nebol moc uspesny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika