Příspěvky uživatele - Mortimer

Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 24.5.2016
A nepozerali ste po Dolmar MS 335.4? Je to 4-takt, za priaznivú cenu.
Kvalitní letní jabloň, 17.5.2016
Ako vyzerala tá sušička?
Kvalitní letní jabloň, 17.5.2016
viem, že letné jablká nie sú na sušenie, ale chcem si vyrobiť solárnu sušičku ovocia a v októbri už slnko nepečie, takže... Ktorú augustovú odrodu (+ podpník - pôda ľahká) by ste odporúčili na sušenie - tvar volne rast. zákrsok. Hľadám rezistentnú... celý příspěvek >
Ceresna netvoriaca konare, 11.5.2016
Deň pred Pankrácom!!!
Roubování angreštu, 10.5.2016
zatial ponechám na meruzalke túto odrodu, a pod tou asi 10 cm navrublujem rezistentnú? o rok odstrániť starú odrodu? Myslíte si, že vrublovanie sa podarí aj na 3-roč. podpníku?
Roubování angreštu, 10.5.2016
Mám egreš na meruzalke, ale každoročne je napádaná múčnatkou. Mám aj dve rezistentné odrody, z ktorých by som mohol prevrublovať meruzalku (priemer asi 1,5 cm). Mám šancu na úspech? Vrúble nemám (z minulého roku) - kedy by som mohol skúsiť? Dá sa v... celý příspěvek >
Broskvoň a nektarinka odolná více kadeřavosti?, 5.5.2016
Plne súhlasím, tiež polievam stromčeky, ak v zime nenasneží, príp. neprší. Minulá zima bola dosť suchá, takže som zalieval. Manželka tiež pozerala, že čo robím... . Moji známy sa sťažovali, že nové stromčeky vysadené v jeseni sa neprebrali - pýtal... celý příspěvek >
Moniliu nebo namrznutí?, 1.5.2016
Pri monilioze je usýchanie rýchle a rovnomerné na celom postihnutom mieste, pri namrznutí väčšinou je to zistitelné na plode. Ak listy poškodí mráz, mal by vyrašiť zo spiacich púčikov, pri monilioze už nič nevyraší.
Jakou z těchto sekaček vybrat, 29.4.2016
tiež mám pm 410 - max. spokojnosť. Kúpil som ho na splátky bez navýšenia za 23,90 + 9*23,90 = 239 Eur. Autorizované predajne Dolmaru predávajú na splátky bez navýšenia.
Shanim VVA-1 Krymsk, 26.4.2016
Minulý rok ovocná škôlka v Čaklove (vých. Slovensko) mala v ponuke stromčeky na tomto podpníku. Skúste sa poinformovať. Kontakt si môžte vygooglovať.
Jarne mraziky 2016, 26.4.2016
V tom máte pravdu, nakoľko naša záhrada je mierne kopcovitá a pred 3 dňami tu bol prízemný mráz, a réva zčernela len na konci záhrady (na dolnej časti kopca), orech tiež. Ak prejdem záhradou, pocitovo vždy je chladnejšie na konci záhrady.
Ochrana proti mrazu zadymenim, 25.4.2016
veľa šťastia, ja sa chystám zavlažovať rotač. postrekovačom - dúfam, že nebude treba
Jarne mraziky 2016, 25.4.2016
A čo poviete na zavlažovanie rotačným postrekovačom zo studne? Mám 4 stromčeky marhúl, sú celkom obsypané plodmi. Na dnešnú noc je vydaná výstraha 1. stupňa na prízemný mráz, preto som dva postrekovače dal medzi stromy, snaď pomôže? Názor? Koľko... celý příspěvek >
Výchovný řez višně Favorit, 10.4.2016
No ja by som to ešte skrátil o polovicu
Jak předejít problému se sousedy, 9.4.2016
Ináč je to jedno, o aký občiansky zákonník sa bavíme, platan by som určite nevysadil blízko ku plotu, v budúcnosti si koledujete o problémy.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika