Příspěvky uživatele - Mortimer

Opál, 7.8.2016
Super nápad, dal by sa takýto postup využiť aj pri iných druhoch ovocia? napr. broskyne, odpeckované višne?
Morušovice - cena, 1.8.2016
Asi morušu zberáte po jednom zo zeme. Ja som trocha potriasol stromom a všetky zrelé opadali na fóliu. Je to asi najľahší zber ovocia. Čo sa týka ceny, pod cenu by som určite nedával, ale asi za 500 Kč by sa to dalo predať za liter.
Ruth Gerstetter, 5.7.2016
Ktorý je chutnejší?
Ruth Gerstetter, 5.7.2016
Koľko dní je rozdiel medzi Ruth G. a Hermanom? Plod R.G. ide ľahko od pecky?
Letní jablka dozrávají, 5.7.2016 Obsahuje fotku
Takto vyzerá moja Vista Bella na M29 (prvá úroda). Kedy bude zrelá na ochutnávku? Nechcel by som ich odtrhnúť, keď ešte nie sú zrelé. Východné SK, 110 mnm.
Úroda meruněk 2016, 5.7.2016 Obsahuje fotku
Pridám aj ja moje neznáme odrody. Na 1. strome už zrejú, na 2. budú asi o dva týždne. Zaujímavé je, že ja som musel dať podpery pod konáre a previazať konáre a niektorí známi v dedine majú len po niekoľko plodov.
Zimné hrušky, 30.6.2016
Problém bude asi v tom, že nebol urobený povýsadbový rez. Vidíte to na hornom poschodí. Spodné konáre sa nevyvíjali a vytvorilo sa horné poschodie na konci nezrezaného terminálu.  Kde chcete mať rozvetvenie koruny? Dole, kde boli tie prvé... celý příspěvek >
Zimné hrušky, 30.6.2016
Súhlasím, že tvar Novembri je neštandardný. Napísali ste to dosť jemne, na trojročný stromček je to katastrofa. Ihneď by som odstrihol celú hornú časť stromu (približne v polovici stromu), aby som podporil rast spodných konárov. Ak ponecháte horné... celý příspěvek >
A co vaše višně?, 27.6.2016
pálenku dávam viac ako liter, aby fľaša bola celkom plná (asi 1,4L). Máte pravdu, je to sladké, ženy to majú radi, kamarát to pije zmiešané s ražnou. Tiež robím aj orechový likér, je to ešte chutnejší ako z višní.
A co vaše višně?, 27.6.2016
Do 4 litrovej fľaše dám 1 kg cukru, asi do 2/3 višne s peckou, bobkový list, pár semien nového korenia, škoricu celú a dolejem do plna ražnou. Likér neodlejem z višní, višne sú dovtedy v liehu, kým je lieh vo fľaši. Manželke zvyknem na večer... celý příspěvek >
A co vaše višně?, 22.6.2016
Ďakujem, vyskúšam, keď budú stromy v plnej rodivosti.
A co vaše višně?, 21.6.2016
Ako robíte sirup? Ešte to riedite vodou?
Přeroubování v létě, 19.6.2016
V diskusií "Vroubování nazeleno" som pridal fotku, kde som navrubloval jabloň tohtoročným výhonom 1. júna. Raší, uvidíme, čo bude v týchto horúčavách. Aj to je pravda, že podpník nebol 15 cm priemeru, len 1-2 cm.
Roubování nazeleno, 18.6.2016
Igelit som odstránil kvôli fotkám. Asi urobím otvor na sáčku, aby sa ľahšie prispôsobili k momentálnym horúčavam. Možno, že sú na podpníku vošky, nie je to u mňa. Vrúbľoval som u otca a on zriedka postrekuje.
Roubování nazeleno, 17.6.2016 Obsahuje fotku
Za 2 týždne takto vyzerá navrúblovaná jabloň, 3 zo 4 rašia, čerešne nie. Dokedy ponechať igelit na vrúbloch?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika