Příspěvky uživatele - milanfiala

Sírově žlutý plod, uvnitř ořech, co to je, 18.10.2018 Obsahuje fotku
Keď sme pracovali v obci Lehnice pri Dunajskej strede bolo ich tam veľmi vela vysadeních, je ideálny podpník pre naše orechy.
Juici, 15.10.2018 Obsahuje fotku
Americká firma oslavuhe 85 výročie prectavila novu odrodu, je to fantastický prirastok našej rady, jablko Juici má sladkú chrumkavú chuť podobnú ako Honeycrisp s ktoreho bola vyšlachtená má neuveritelne dlhú trvanlivosť vyšlachtená Honeycrisp x... celý příspěvek >
Mutant, 10.10.2018 Obsahuje fotku
Presne tak.
Mutant, 10.10.2018 Obsahuje fotku
V nemeckom sade zmutovala odroda jablone je zvláštne vyfarbená.Plus Gala Magma.
Bonne Louise, 8.10.2018 Obsahuje fotku
Škoda že tam niektorí záhradkári nedavajú nazov odrody.
Bonne Louise, 8.10.2018 Obsahuje fotku
Na facebooku som pozeral holandanovu stránku, okrem zaujimavých odrôd tam majú problémy zo škodcami a chorobami ako je spála, slnečný úpal aj bobor ich navštevuje.Je tam velmi vela pestovateľov z celeho sveta fakt zaujímavé. 
Meruňka pro okrajovou lokalitu, 8.10.2018 Obsahuje fotku
Daník to čo si napísal je ok, ja som pred 2 týždňami na Facebook a messenger preto lebo som chcel spoznať zahradkarov aj v zahraničí čo na moje prekvapenie bolo úspešne, napisali mi viacerí dopisujem si zo srbom a ten mi napísal že čítal zahradu.cz a... celý příspěvek >
Jofela, 8.10.2018 Obsahuje fotku
Mňa stoho asi porazí, toto teplé počasie prebralo slivku Jofelu začala kvitnúť. 
Meruňka pro okrajovou lokalitu, 8.10.2018 Obsahuje fotku
Včera som čítal o marhulke Pieve je chutovo vyborná sladká, velmi aromatická v zahraničí ju čisto vsádzajú do chladných oblasti.
Švestka Topfive, 8.10.2018
Topfive som kupil v r..2010 nemá moniliu, nemá šarku je to fakt u mña dobrá slivka.Bežné postreky ako na ostatnè slivky.Toptaste prvè 2 stromky zakupené v r.2008 tiež snimi nemam problémy.Včera som tel. z jedným záhradkárom a on ma 2... celý příspěvek >
Jofela, 7.10.2018
Teraz som telf.s priatelom záhradkárom od Levíc, ešte má plody na Jofele vravel vynikajuca slivka stále drží na strome a je to chuťovka.Kupoval žlte belice pred 3 rokmi u pana pešku stareodrudy.org spravil prvý kvas 150l vravel dal som dole veko... celý příspěvek >
Franzi, 3.10.2018 Obsahuje fotku
Dalšia slivka z nemecka Franzi plody dozrievajú 7 dni po Katinke chuťovo veľmi dobrá pre skorú odrodu veľkosť plodov 40 - 48g plody sú ovalné vyrazne voňajúce, táto skorá slivka má vysoký obsah cukru 20 Brix mierne kyselinky je vysokotolerantná k... celý příspěvek >
Moni, 3.10.2018 Obsahuje fotku
Nemci prdctavili 2 odrody sliviek Moni je rezistentná slivka veľmi chutná plody môžu visieť velmi dlho na strome, vysoké výnosi dozrieva ako Toptaste plody 36 - 40g sú silno voňajúce sladké 27 Brix mierne kyselinky.Podpniky na ktorých je štepená... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 1.10.2018 Obsahuje fotku
V Holandsku bola výstava čisto starých odrôd.
Lotte, 29.9.2018 Obsahuje fotku
Jeden dobrý priatel záhradkár zo srbska mi poslal stranku novej nemecjej marhulky Lotte na obrázkoch je na vrchu stranka natukajte si ju a pozrite si odrody.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika