Příspěvky uživatele - milanfiala

Staré odrody z chorvadska len jablk 603 odrôd, 28.10.2018 Obsahuje fotku
Dobrý priatel Dragan zo srbska mi poslal stránku starých aj nových odrôd snažia sa zachovať starè odrody, tam píše jeho priatel ako chodia a beru vrúle z rôznych lokalít, keď nieje foto a popis tá odroda ešte nezarodila, dolu sú čísla od 1 až až... celý příspěvek >
Natyra, 27.10.2018 Obsahuje fotku
Kámoš zo zahraničia mi poslal 2 fotky na ktorych je Pacific rose a Natyra ktorá ako píše Natyra netrpela chorobami, chuťovo vravel vinikajuce jablká sladkè štavnaté neznaša kyselé.Dobre že poslal teraz v septembri vruble další kamoš ich... celý příspěvek >
Lucasova, 27.10.2018 Obsahuje fotku
Práve som kontroval v kamenej pivnici uskladnené ovocie, zaujali ma 2 hrušky ktorè ako prvé začali dozrievať, majú pekné červené ličko chuťovo obidve su výborné, Lukasova o dosť lepšia každý rok majú velkú úrodu som snimi nadmieru spokojný.
Odrůda Admiral, 27.10.2018 Obsahuje fotku
Pán Vysloužil ja to mám od sadarov z moravy majú skusenosti lepšie ako ja alebo iný záhradkári. Šlachtitel Buzrla po 7 rokoch všetky stromky Admiralu vykopal on sám povedal má špatnú pôdu tejto jabloni sa uňho proste nedarí.Ked chcete dám vam na neho... celý příspěvek >
Civ - D9B9 - 49, 27.10.2018 Obsahuje fotku
Najvedší zaujem bol o túto odrodu Civ - D9B9 - 49 ktorú predctavili v južnom tyrolsku taliansko.Majú tam velmi vela novych odrôd hrušky pod čislom Peri - 003.Jablká obrané poukladané asi na slame pod sietkou neviem prečo to tak najú.
Gala T - REX civt15, 27.10.2018 Obsahuje fotku
Gala T - REX je nový klon zasa popis na obrazku.
Evercrisp, 27.10.2018 Obsahuje fotku
V tomto jesenom čase vela firiem predctavuje novè odrody tu je Evercrisp popis si lahko vyhldate.
Odrůda Admiral, 26.10.2018 Obsahuje fotku
Nedalo mi to obvolal som známych na slo.aj morave, vápnite postreky sa ťažko rozkladajú na stromku keď postrekujete s Wuksal kalcium treba dat aj listove hnojivo draslo.Další zdroj použiva kyslomilnè hnojivo aby znížil ph.Na morave vyskúšali... celý příspěvek >
Bion 50WG, 25.10.2018 Obsahuje fotku
Na talianských stránkach uverejnili nový pripravok Bion 50 WG definitívne povolený je na tieto choroby ktoré nám zneprijemnujú život.Hrušky, jablone spála, bakterialná rakovina, pseudomonas syringae tento postrek sa aplikuje na list asi 6x za sezónu... celý příspěvek >
Ladina, 25.10.2018 Obsahuje fotku
Dnes sa na nemeckých stránkach uverejnili výstavu Exspo se, ktorá sa bude konať 21 - 22.11 predctavia tam aj nové odrody rôzneho ovocia ja sem dám len jablon Ladina.
Odrůda Admiral, 25.10.2018
Nedalo mi to a popýtal som sa na Admiral známych sadarov.Po novom roku v Dolnej Strehovej bolo trojdnové stretnutie odbornikov aj zo zahraničia preberalo sa tam všetko možné tak mi referoval kamoš a pýtali odborníčky z Maďarska ktorá pracovala 8... celý příspěvek >
Briliant, 24.10.2018
Zdravím pán Jiŕí ll teraz som volal s pritelom sadarom z moravy, ktorý testuje Buzrlove niektoré odrody v sade.Briliant sa môže pestovať aj vo vyšej nadmorskej výške.Je to zimná odroda teraz by sa nedalo jesť, ale potom je to špica. Pre slovenského... celý příspěvek >
Apple Red, Orange, Yellow, 23.10.2018 Obsahuje fotku
V Madride sa dnes uskutočnil 10 ročník výstavy ovocia a iných produktov, vystava potrva ešte 2 dni z Francuzka sa tam zučasnilo 132 firiem, pri tejto príležitosti predctavili novú radu jablk od ružovej po intezivne červenú s vynikajúcimi chuťovými... celý příspěvek >
Briliant, 22.10.2018 Obsahuje fotku
Briliant prvá úroda u kámoša má to od šlachtitela z moravy kríženec Orion x Pink lady.Briliant je sladkokyslé, tuhé, výborné zvláštna chuť.
Aké má plody podpník St. Julien, 20.10.2018 Obsahuje fotku
Možno sa to bude zdáť už smiešne že sem zase dávam prispevok o tejto slivke, ale zaujalo ma to ju sledovať koľko vydrží foto dnes ešte visia na strome už sa trošku zmrštujú sú suché chuť je mdlá.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika