Příspěvky uživatele - milanfiala

Aké má plody podpník St. Julien, 29.9.2018 Obsahuje fotku
Zasa som bol pozrieť túto slivečku bez monili a stale sa drží tak dlho.
Jeromine, 28.9.2018 Obsahuje fotku
Jeromine som dnes obral jablká nadherné uskladnené v pivnici som zvedavý ake budú chuťovo.
Jofela, 28.9.2018
Dnes koštovaná posledná zabudnutá slivečka Jofela 29 Brix.
Farclo, 28.9.2018 Obsahuje fotku
Farclo posledné plody dnes koštovanè sladšie suchšie bez štavi trochu popraskanè po dažďoch.
Rivercot 9, 28.9.2018 Obsahuje fotku
Austrálska šlach.stanica predctavila 17 nových odrôd marhúľ jedna z nich Rivercot 9, šlachtili ich 35 rokov zamerali sa na chuťovè vlasnosti hlavne sladkosť aroma.
Eden + TP 15 - 41, 25.9.2018 Obsahuje fotku
Seffi Ben - dor z Izraela pestuje rôzne odrody ovocia zaujímavé sú 2 hrušky ktoré sa dajú skladovať skoro celý rok hrušky Eden a TP 15 - 41.Ma aj letné jablká.
PSB, 25.9.2018 Obsahuje fotku
Španielska šlach.stanica PSB, predctavila veľmi veľa noviniek pár obrazkov sem dám je tam toho veľa, červeno čierna marhula.
Pumiselect podpník, 24.9.2018 Obsahuje fotku
Pumiselect je nový podpník z nemecka, pod broskyne je to kríženec marhule a broskyne.Odolný voči suchu má krásne husté korene.Začali sa na ňom predavať u nás stromky broskýň. 
Tatarova hruška, 22.9.2018 Obsahuje fotku
Záhradkár ktorý dal pekné fotky Tatarovej hrušky na Facebook som stiahol a dal sem je tam aj zbierka star.odrôd jabloni.
Španielove odrody, 20.9.2018 Obsahuje fotku
Dalšie foto španiela má tam toho veľa a tá zima foto.
Španielove odrody, 20.9.2018 Obsahuje fotku
Na Facebooku som našiel Španiela má tam veľa odrôd najkrajšie su hrušky.
Kanzi, 20.9.2018 Obsahuje fotku
Kámoš Jiŕí z moravy mi dnes poslal fotky jeho Kanzi.
Jofela, 20.9.2018
Dnes som telef. z kámošom od Levíc je aj medzinárodný degustátor, debatovali sme o odrodách, ktoré sme si nechali a vykopali chuťovo stále najlepšia je slivečka Jofela má aj bystrické ale tie neboli také dobré.Vravel záleží na pôde, podpníku,... celý příspěvek >
HC2 - 1, 17.9.2018 Obsahuje fotku
Nová Francúzka odroda dnes predctavená HC2 - 1 jablko je sladké, štavnaté s osviežujúcou chuťou a jedinečnou lesklou takmer žiariacou ružovo červenou farbou.
Regal you, 17.9.2018 Obsahuje fotku
Francúzi predctavili novú odrodu Regal you, je odolná voči chrastavitosti, strupovitosť veľmi úrodná, sladká, mierne kyselinky, velmi štavnatá, pekná farba aromatická,  vynikajuca skladovatelnosť až10 mesiacov.Predavať sa bude pod názvom Regal... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika