Příspěvky uživatele - milanfiala

Slivoň Diabola, 16.9.2018 Obsahuje fotku
Dnes som koštoval zrelé plody Diaboli prvá úroda, plody pekné žiadna monilia šťavnaté sladké 26 Brix uvidím ako to bude ďalej. Vrúble som dostal od kámoša ten ich má od šlachtitela z moravy Buzrlu ten ju dostal z talianska ale to už je veľa rokov.
Aké má plody podpník St. Julien, 16.9.2018 Obsahuje fotku
Neodolal som zvedavosti a išiel som znova pozrieť do tej travovej a kričkovej džungle tú žltú slivečku, nedúfal som že niečo bude, ale môžete sa pozrieť slivečky po takej dlhej dobe na strome chutnè nehnijú akorád sa osi začali do nich púštať.
Jofela, 16.9.2018
Michal nakoľko som cestoval 8hod do práce nemal som kedy reagovať. Joganta je tiež výborná slivka zase u mňa, rodivosť vysoká každý rok rast slabý mám ju na wavite chcelo by to myrobalán.Stromky sa polievajú cez vysokè teploty kazdý deň, postrek... celý příspěvek >
Sissy, 15.9.2018 Obsahuje fotku
Konečne dozrela Sissy, síce len prvè 2 plody, trnul som aká bude chuťovo je fakt výborná, dakujem dobrému priatelovi z tohto fóra že mi ju priniesol zo zahraničia.
Fellenberger, 15.9.2018 Obsahuje fotku
Pekná úroda tejto slivečky ešte 2 týždne a bude ok.
Talianska slivka, 15.9.2018 Obsahuje fotku
Táto Japonská slivka sa už veselo konzumuje, ale dnes koštovali moravaci dalšiu japonsku slivku nazov neviem je červená chuťovaka brali vruble budú očkovať je štavnatá ide od kôstky sladkokyselkavá tvrdá velmi dobrá bude na prepravu a uskladnenie... celý příspěvek >
Jofela, 15.9.2018 Obsahuje fotku
Dnes návšteva z Moravy, priniesli koštovky marhul, jabĺk ktore maju ešte pod čislom asi Buzrlove, u mňa koštovali Jofelu poslednè plody 26 Brix sladučké šťavnaté vraveli chuťovka. Priniesli v kontajnery marhulky Apribank, Apriqueen, Apriroma,... celý příspěvek >
Farclo, 15.9.2018 Obsahuje fotku
Farclo dnes marhulka na zimnè uskladnenie, ešte trochu tvrdá sladká, mierne štavnatá.
Jofela, 14.9.2018 Obsahuje fotku
V každej oblasti sa jej nemusí dariť, nadmorská vyška, pôda, podpnik.Ja som Rafael vyskúšal velmi veľa odrôd sliviek ale nedarilo sa im u mňa vykopal som ich.Japonských som vykopal asi 15 stromkov zostali 3 odrody a ďalšie testujem.
Sunburst apple, 14.9.2018 Obsahuje fotku
Anglicka spolocnost NIAB EMR dnes predcatavila novú odrodu jabloň Sunburst jeho koža je slnečno oranžová velmi šťavnaté sladkè čim hlbšie je ružová tym je jablko sladšie.
Jofela, 14.9.2018
Nazdar borče, túto slivečku nemám ale zajtra dam foto dvoch japonských sliviek - blum manželka vravela tento rok sú super jedna prvý rok zarodila nazov neviem je tvrdá ale zrelá nechapal som skusim par plodov uskladniť kolko výdrží štavnatá zvláštna... celý příspěvek >
Jofela, 14.9.2018
Zdravím záhradkára od Nitry, Jofelu by som doporučil na prvom mieste nechytá moniliu chuťovo u mna špica je to rezistent sliva zabijak.Kúpite ju u pana Šoku v Krakovanoch dedina kúsok od plantexu take stromky nedorobí nikto v československu, Toptaste... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 12.9.2018 Obsahuje fotku
Pán Jiŕí mi poslal nádherné fotky dozrievajucèho Topasu a ružového hrozna.Pani A.odhovarali od jablone Beni shogun fuji že chytí bohvie čo a pritom ju pestuje bez postrekov. Foto z int.
Odrody 2018, 11.9.2018 Obsahuje fotku
Poslannik - vyslanec telef.som známemu ten bol na morave u borca od ktorého bere novinky aj Kotrle a tam koštovali veľa noviniek a videl tam aj tu vašu nádhera mal tam 300 odrôd.
Gala, 9.9.2018 Obsahuje fotku
Dnes som si kúpil v Kauflande jablká odroda Gala sú nádherné a chuťovo špica, zo zvedavosti vždy kúpim par kusov rôznych odrôd, myslel som si nebudú chuťovo nič moc, ale bol som prekvapený chuťov tejto odrody.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika