Příspěvky uživatele - 86.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení odrůdy švestky, 28.8.2018
To jsem samozřejmě udělala.
Určení odrůdy švestky, 27.8.2018
Jj že to nejsou Durancie to vim na 100%, ale co to je? :(
Určení odrůdy švestky, 27.8.2018 Obsahuje fotku
Na jaro 2016 jsem nasadila řádek Durancií koupených v Kyjově, na kterých očividně Dursancie nerostou. Pomůžete mi určit odrůdy? Zrají v tuto dobu, jsou velké, jdou od pecky. Děkuji Eva
Kde sehnat ořešák Lake a Viktorie?, 21.11.2017
Nevíte kde bych ješte letos sehnala tyto oresaky? Lake a Viktorii uz vubec nikde nemaji. Dekuji za radu E.V.
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 11.11.2017
Určitě prodávaji. Kupovala jsem tam před pár týdny osobně pár stromků.
Odrůdy ořešáku, 4.11.2017 Obsahuje fotku
Tak to mamáme podobně. Já koupila 10 kg ořechů kamenaku velikosti hašlerky.
Vaše skúsenosti - orech Lake alebo Mars, 4.11.2017
Jak jsou na tom kvalitou a zdravotnim stavem jak stromu, tak ořechů?
Odrůdy ořešáku, 3.11.2017
Dobrý den, hledám odrůdy ořešáku. Jsme vinařská oblast, v tom problem není. Chci olejnatá, kvalitní nesesychavá jádra, zdravý růst stromu. Uvažuji o Mars, Lake, Milotai 10? Co vy na ně?  O jaké odrůdě byla řeč, pokud se mluvilo o... celý příspěvek >
Ktory orech vybrat, 30.10.2017
Jaky je ten Milotai 10?
Založení ořechového sadu, 22.10.2017
Zajímalo by mě, jak jste v projektu pokročil? Co si myslíte (nemáte někdo zkušenost) o odrůdě Milotai 10? E.
Lipnická švestka, 8.10.2017
Potřebuji podnož do sucha a písku na JM. Mám zvolit osvědčený Myrobalán nebo Adessoto? Díky E.
Sirius, 19.9.2017
Asi divný dotaz. Vybrat si k zasazeni Sirius s nebo Lunu?
Orechovec pekanovy (pekan), 6.8.2017
Kde by se daly senát stromky pakanů?
Broskvoň Inka, 6.8.2017
Souhlasím. Mám mladou Inku a první velkou úrodu, až se větve lámou. Broskve jsou jak pěst velké a chuťové výborné. Vedle stojící Redh. se může stydět. Drobné a chuťové mdle, oproti Ince.
Harbinger, 27.7.2017
Sused je fakt borec- mám se od něj co učit. O sadarstvi si pokaždé podiskutujeme ac je mezi náma generační rozdíl. Jemu je to velké hobby a je to znát a já se od něj ráda učím. Navíc mi sám rád pomáhá se stromeckama. Jenom hlásí co mi zalil a co... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika