Příspěvky uživatele - 86.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Harbinger, 27.7.2017
Nebo Dixired... nebo nevím.
Harbinger, 27.7.2017
Tak že by Harnas? Jsou velké, sametové, krásně vybarvené.
Harbinger, 27.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, dostala jsem od souseda nádherné rudé broskve, jde o Harbinger? Ty zlutejsi najevo jsou Redhaven, jablka Piros. Ale ty rudé broskve název nevěděl, prý nějaké francouzke. Děkuji Eva
Hargrand, 19.7.2017 Obsahuje fotku
Škoda je sníst. Až 82 gr s ta sladkost je báječná.
Velkopavlovická = dokonalost meruňkové chuti, 16.7.2017
Taky hledím. Já mám na VP prvních pár plodů, ale ty budou zrát min za týden.
Vadnoucí třešeň, 14.7.2017
Letos sleduju, tento případ, docela často. Sousedům umřela úplně stejná mladá vztostlá třešeň v průběhu vegetace. Tchanům půlka třešně, také i s tresnema. Je to nějaká spala nebo mrtvice?
Hargrand, 14.7.2017 Obsahuje fotku
Moje letošní úroda na mladém stromku. A to se mi zdálo, že všechno zmrzlo. Krásná vzhledem, určitě super na transport, ale ta merunkova chuť stále pokulhává.
Hledame odrudu dle popisu - merunky, 14.7.2017 Obsahuje fotku
Znate jmeno teto odrudy? Tvar i velikost vejce. Krasna barva, pevna duznina, kyselkava chuť, ovsem merunkove aroma jí chybí.
Nejranější odrůdy meruněk, 29.6.2017 Obsahuje fotku
Oprava: sazené
Nejranější odrůdy meruněk, 29.6.2017
Jediný exemplář loni sa země Gold Bar... už se těším na velký strom.
-1 Celsia v noci zde hlásí - přežijí meruňky dnešní noc?, 10.5.2017 Obsahuje fotku
Doposud přeživší meruňky dnes ráno. Jsem zvědavá, kolik jich přežilo dnešní mrazík.Odrůda Hargrand.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 8.5.2017
Asi je to hloupý dotaz, ale je možno míchat insekt. s fung.? Jakékoliv nebo podle druhů?
Výběr postřikovače stromků, 30.4.2017
Můžu se zeptat na váš názor? Potřebuji ošetřovat růže, rajčata a pár desítek ovocných stromů + nějaký herbicid.  Mám v hledáčku Solo 475 comf., ale líbil by se mi i el. Solo 416. Otázkou je, jestli upřednostnit pohodlnost elektrického, nebo sílu... celý příspěvek >
Mráz, 23.4.2017
U nás na Slovácku to nedopadlo nejhůř. Kiwi, fik, réva, rybíz ani zelenina nemá žádné škody. Uvidím kolik meruněk zůstane na stromech, ale když i loni jsem měla úrodu, tak letos jistě taky bude.
Kdy začíná plodit?, 23.4.2017
Loni zasazena Durancie na myrobslanu mi už letos kvetla.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika