Příspěvky uživatele - 153.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda GCV 160 - maximální otáčky, 23.5.2020
Dobrý večer, ten svislý šroub torx s čepem ve středu slouží k nastavení otáček nebo je to jen doraz chránící před zničením klapky? Jakým způsobem se dá dostat ke šroubu bohatosti směsi za chodu motoru(svislý od výrobce plombovaný, existuje jeho... celý příspěvek >
Honda GCV160 houpe motor, 23.5.2020
Jak se má prosím nastavit zaplombovaný šroubek bohatosti na karburátoru?
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 23.5.2020
Dobrý večer, tak jsem včera chtěl před deštěm ještěn stihnout ohrnout brambory a zrotavátorovat kousek pro přísady a klekla me Honda GCV160 na Vari. Od sázení brambor jsem musel před startem několikrát pohnout táhlem karburátoru, posunutí struny... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 2.5.2020
Krtku děkuji, po 3m mě to tam vleze, co nejvíce bych se v budoucnosti chtěl vyhnout řezání, do jámy dám otočený drn, kompost, popel, trochu umělého hnojiva a sádru, vyhnu se dolomitickému vápenci, který jsem původně zamýšlel. Budu často zalévat, jen... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 1.5.2020
Dobrý den, čeká mě o víkendu výsadba 3ks asimin. Hrnkované zakoupené na podzim v Rakousku, výsadba Tišnovsko. Můžete prosím doporučit vzdálenost v řadě (moc místa zatím nemám, nestihl jsem zamýšlené vykácní starých stromů. Je nutné vysazenou asiminu... celý příspěvek >
Má to cenu?, 23.4.2020
Také držím palce a následně napište jak jste dopadl. Největší úrodu brambor jsem měl vždy na na podzim porytém nebo pooraném dílci louky (trávníku). Někdy jsem si pomohl, že jsem před zpracováním půdy dal na 1-2 měsíce na zamýšlený záhon tkanou... celý příspěvek >
Proorávání brambor s VARI, 23.4.2020
Pokud budu natáčet video na libovolný prodávaný produkt bude to vždy pro všechny a za všech podmínek, ale třeba při orbě víme, že hodně záleží na půdních podmínkách a i vůle pluhu a nastavovacího tělesa mají dost velký vliv. Jedna z nejdelších... celý příspěvek >
Drtička větví - poradíte?, 22.4.2020
Kdysi dávno jsem koupil tehdy nejsilnější drtič AL-KO s noži. Asi to byla moje nejhorší koupě zahradního strojku - nevtahoval větve, přehříval se vypínal, rázy do prstů, produktivita práce nízká. Mnoho let jsem pak větve raději pálil. Sousedé... celý příspěvek >
Proorávání brambor s VARI, 20.4.2020
Děkuji za reakci pánům SfK i Stanislawovi. Pokud sem můžete dát fotky určitě to bude to bude zajímavé pro více pěstitelů brambor. Na youtube stěžejní část okučniku, disky vyrábí různým způsobem - z uříznutých čel bojleru, naříznutím a ohnutím... celý příspěvek >
Proorávání brambor s VARI, 18.4.2020
Dobrý večer, delší dobu jsem dělal řádky a zahrnoval brambory s radličkami na nosiči umístěnými vpředu. I když jsem půdu předem důkladně zpracoval rotavátorem, stroj se mě nevedl ideálně a brambory byly zahrnuté poměrně mělko, některé brambory... celý příspěvek >
Vari T20 - výměna gufera pod spojkovým bubínkem, 20.3.2020
No, odborníci se asi budou smát, ale na 317 jsem podvlíkl bubínek měděným drátem nadvakrát (něco jako tzv. zvonkový drát) zavěsil i s převodovkou na hranolek a přes silnější měděný pás poklepal lehce kladívkem na hřídel, sjelo to okamžitě. Protože... celý příspěvek >
Co utáhne kompost, 13.7.2019
Hospodařím na někdejší selské zahradě na Tišnovsku, před lety jsem postupně přeměňoval zatrávněnou plochu na záhony. Prvním rokem po zaorání drnu byly vždy neskutečné úrody brambor. Dále pěstuji rajčata, hrách, papriky, cukety, celer, červenou řepu,... celý příspěvek >
Zavaření pálivých papriček, 13.7.2019
Zavařuji do Znojemského nálevu na okurky odrůdu Pálivec. Když přijde chuť sním na posezení sklenici 0,7l.
Mandelinka, 3.6.2019
Čím letos stříkáte proti mandelince a s jakým úspěchem?
Třásněnka mečíky, mandelinka brambory, 13.5.2019
Děkuji a pěkné odpoledne.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika