Příspěvky uživatele - 77.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se zbavit krtka, 22.5.2017
Moje zkušenosti s tímto solárním odpuzovačem jsou dobré. Ne že by byla zahrada zcela krtkůprostá, ale jejich řádění nepřekračovalo únosnou mez.  Na podzim, když jsem ho schovala do chalupy, začali vždy rýt více. Po cca pěti letech odešel a místo... celý příspěvek >
Aku sekačka Makita dlm380, 22.5.2017
Děkuji všem za reakce. Co se týče včasného sekání trávy, předsevzetí by tu bylo :-)
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 17.5.2017
Napsat o nekom, že je nenormální a nemyslicí ale taky není moc pěkné, i když je to třeba pravda :-) O robotické sekačce neuvažuji vůbec: 1) musela bych jich mít několik, ten jetel totiž roste dost rychle 2) trávník by se zadusil, vyprodukované... celý příspěvek >
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 17.5.2017
A ještě k té strunovce - vyžínám až co zbyde po sekačce a taky, bych si nesešlapala neposecenou trávu. Vůbec mě nenapadlo dělat to naopak, proč se to tak má dělat?
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 17.5.2017
O tom spojení růží jsem uvažovala, ostatně i leccos jiného už jsem pospojovala, ale jinak - nic ve zlém - rady typu předělat zahradu, ať se dobře seče, mi připadá jako přestěhovat se kvůli schodům z pěkné vilky do paneláku s výtahem (a ještě se... celý příspěvek >
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 17.5.2017
Díky za tip. O této sekačce jsem také uvažovala. Ale přímo v prodejně, kde ji nabízejí, mi řekli, že zrovna tento typ se moc nepovedl (nevím, co tím mysleli - můžu se ještě zeptat). A hlavně, že s pojezdem se špatně manipuluje (zatáčí) ve složitém... celý příspěvek >
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 16.5.2017
Děkuji. Ještě bych se zeptala vás nebo kohokoliv, zda jsou akumulátory a nabíječka od Makity kvalitnější. 
Co to je za divoké rostliny naší přírody?, 16.5.2017
Rostlina 1 je pryskyřník plamének. Roste dobře na vlhkých březích potoka nebo tůňky, nemusí být přímo ve vodě.
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
Zahrada je dost velká a část se dá vcelku pohodlně sekat se šňůrou, mám na to výbornou a lehoučkou Stigu. Nosím ji i přes potok.  Část zahrady je ale velmi komplikovaně osázená, tam už mi ze šňůry jebe. No ta cena... Stiga stála necelé 3... celý příspěvek >
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
Nerada bych zabíhala do trávníkářských detailů - někdy možná napíšu do jiného tématu o svém trávníku. Jen stručně - skutečně kupuji zvlášť jetel plazivý a zvlášť travní semeno, směs si míchám sama. Záhonky mám z 95 % okrasné, jen něco málo jahod,... celý příspěvek >
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
P.S. píšu z jiné adresy, pro zmatení nepřítele, ale jsem to pořád já, zakladatelka tématu.
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
Jednu benzínovou sekačku v šopě máme, dlouho nepoužívanou, se startovacím lankem. Nechci kupovat další smradlavou a hlučnou věc, se kterou se mi špatně manipuluje.  Zkrátka neco lehkého a lehce ovladatelného, aby práce byla hrou, snad to... celý příspěvek >
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
Prosím, neříkejte mi chlape, jsem baba a ještě k tomu z města, kosu jsem naposledy viděla z dálky v dětství :-) Jedná se o směs trávy a jetele plazivého, nikoliv lučního. To co vypadne ze sekačky je naprosto špičkový mulč na záhony. Že bych si... celý příspěvek >
Co nepatří do kompostu, který likviduje trávu?, 12.5.2017
Máme okrasnou zahradu. Pálím listy z napadených růží, topolovek, také kosatce byly na podzim podezřele flekaté a tak jsem ostříhané listy raději spálila.  Rovněž opadané listí z rododendronů. Jinak co nastříhám odkvetlé, uschlé, větvičky z keřů,... celý příspěvek >
Co nepatří do kompostu, který likviduje trávu?, 12.5.2017
Na kompost dávám "agresivně ekologisticky" všechno, co je biologického původu, včetně zbytků jídla (myš jsem na kompostu viděla jednou jednu) a různých papírových výrobků. Úspěšně jsem zkompostovala i obrovské množství lepenkových krabic, když jsme... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika