Příspěvky uživatele - 77.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postup při realizaci zahrady, 25.4.2017
Napřed si rozmyslete, zda nebudete chtít u domu terasu, bazén, altanek, záhony, keře atd., ať neděláte spoustu úprav pozemku zbytečně. Vypadá dost rozlehlý, vedle je železniční trať, v tom případě bych se asi nejprve snažila oddělit od trati... celý příspěvek >
Aktivace kompostovacího procesu, 11.4.2017
Kupovat aktivatory kompostu jsou vyhozené peníze - zřejmě fungují, ale je v nich totéž co v ZEMINĚ :-) - půdní bakterie.
Aktivace kompostovacího procesu, 11.4.2017
Běžný zahradní odpad - trávu, listí - nejlépe nastartujete hlínou nebo drny. Samotná tráva se kompostuje špatně, spíše hnije. Hodí se přidávat větvičky z keřů a stromů, aby do kompostu šel kyslík. Výborný je přídavek bioodpadu z domácnosti - zbytky... celý příspěvek >
Poradte, co nasadit do pruhu k domu, 6.4.2017
Uprostred tech barevnych proužků je starcek přímořský. Ten někdy roste jako trvalka, ale většinou se pěstuje jako letnicka. A mam pocit, že všechny ty barevné kytky okolo jsou taky letnicky.
Papoušek pro děti, 18.3.2017
Dobrý den, v papoušcích se nevyznám, ale dovolte jen malou poznámku ohledně psa: existuje spousta plemen, která vůbec nejsou fixována na jednoho pána. Může se jim věnovat kdokoliv z rodiny, ať jde o výcvik nebo o zábavu, je jim to úplně fuk.
Neúrodná suchá půda - jaký keř vybrat?, 11.3.2017
P.S. ještě mě napadl pustoryl. Rododendron chudák na takovém místě opravdu neměl šanci :-)
Neúrodná suchá půda - jaký keř vybrat?, 11.3.2017
Líska, růže svraskalá, růže šípková, ptačí zob, možná pámelník? Zkrátka nějaký plevel, keře co často rostou jako náletové.
Co se starou zahradou ve svahu?, 10.3.2017
Pěkná chatička v nádherném prostředí. Svah není nijak zvlášť prudký. Ten nižší schod bych zlikvidovala - nechala srovnat terén nějakou firmou s mechanizací, snad by stačil rotavátor. Juka půjde možná přesadit a i kdyby ne, zas taková vzácnost to... celý příspěvek >
Poslední frakce destilace kvasu - využití?, 21.1.2017
K čemu se hodí "zadek" po vypálení slivovice? Díky za inspiraci.
Bio jed, 21.11.2016
Proč ale nějaký hlodavec shromažďuje jedovatá semena, když ne jako budoucí potravu? Ricin je prudce jedovatý pro všechny živočichy.
Jak se jmenuje tato kytka?, 7.11.2016
No toto! Jestřábník červený je vzácná horská rostlina, kde se vzal u nás na zahradě? Je pravda, že občas něco vyrýpnu v lese a pak si už nepamatuju, kam jsem to zasadila, ale moje úlovky pocházejí výhradně z blízkého okolí, podhůří Vysočiny,... celý příspěvek >
Jak se jmenuje tato kytka?, 6.11.2016 Obsahuje fotku
Předem děkuji.
Pamelník - množení, 3.11.2016
Co je špatného na pamelniku?
Slimáci, 18.10.2016
Musím vám dát za pravdu. Několik let jsem se snažila hubit slimáky pomocí pivních pastí, aby měli bezbolestnou smrt. Bylo to však málo účinné, lezlo to hodně do peněz (několik tisíc Kč za rok), natahala jsem se s flaškami piva ze supermarketu jak... celý příspěvek >
Topení dřevem z palet, 12.10.2016
:-) Postupně pálím v krbu zbytky dřeva z chalupy před rekonstrukcí - rozřezané trámy. Popel přesívám a do popelnice jde jen to železo :-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika