Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka



host - 77.142 (?)
15.5.2017 17:32

Zahrada je dost velká a část se dá vcelku pohodlně sekat se šňůrou, mám na to výbornou a lehoučkou Stigu. Nosím ji i přes potok. 

Část zahrady je ale velmi komplikovaně osázená, tam už mi ze šňůry jebe.

No ta cena... Stiga stála necelé 3 kkč, slušná aku 10 - 15 kkč, takže i pětinásobná cena. Zahrada je ale můj koníček...

Co se týče hmotnosti, moje Stiga má 8,5 kg, aku Makita by měla 18 kg, benzínová, se kterou nehnu, má něco mezi 25-30 kg.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 76.69 (?), 15.5.2017 11:28

Neumím ji nastartovat a je pro mě moc těžká (což se ovšem může týkat i výkonné aku sekačky :-o)

Z nablblých dotazů ještě nevyplynulo, že jsem tazatelka? :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.190 (?), 15.5.2017 13:43

Ne nevyplynulo.Nablble se ptají i tazatelé pro přítelkyně.Než vyhodíte peníze za nějakou aku, tak sekačka má starter jako auto, já to řeším že to nastartuju a pak už to chytá (máme bez starteru) nebo se to dá zafixovat přesouváním očka ze stahovací plast.pásky aby to při vysypání nechcípalo.No to moc nedoporučuju kvůli bezp..Je to o cviku a jestli jste sama tak musíte kolikrát řešit horší věci než tahání za provaz.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.82 (?), 15.5.2017 14:08

Je vidět, že jste s accu nesekal. Je to super, žádný smrad, žádný hluk, žádný kabel, žádný studený a teplý startování, žádný prázdný kanystr s benzinem. Kdyby mi ji neukradli sekám jen s ní. Nyní mám levnou benzinovku a nedá se to vubec srovnat, natož pro ženskou

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 70.35 (?), 15.5.2017 15:05

Jediná sekačka o které by se dalo říci, že jede tiše, je ruční cylindr. Takže jste ještě nikdy nic nesekal.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.190 (?), 15.5.2017 15:17
Nesekal a ani nechci.Otázka názoru.Až proto bude vhodná doba, určitě změním názor.To je stejné jako bych vám vyčítal že nemáte elektromobil.Nebo máte? Jeden má prázdný kanystr, jiný studený start, svět se zbláznil.ž jste si to nenechal pojistit, když rozdáváte moudra.Koupil by jste si drahou acccccuu znovu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 77.142 (?), 15.5.2017 15:44

Jednu benzínovou sekačku v šopě máme, dlouho nepoužívanou, se startovacím lankem. Nechci kupovat další smradlavou a hlučnou věc, se kterou se mi špatně manipuluje. 

Zkrátka neco lehkého a lehce ovladatelného, aby práce byla hrou, snad to není tak rozmařilý požadavek :-)

Byla jsem se podívat v prodejně specializované na Stihl, Stigu, Bosh a Makitu. Aku Stigu mi nedoporučili, prý se moc nepovedla.  Poradili tohle: Akku sekačka Makita DLM 431 PT2 2x18V-Li 5Ah

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 77.142 (?), 15.5.2017 15:50

P.S. píšu z jiné adresy, pro zmatení nepřítele, ale jsem to pořád já, zakladatelka tématu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 6.7 (?), 15.5.2017 16:20

Ja by som isiel do nejakej elektrickej. Na elektricku snuru si zvyknete. Zeny su sikovnejsie... Na malej zahrade elektricka nie je problem.

Na druhej strane elektricke maju polovicu kg (neraz do 10 kg) oproti accu (tie maju aj 20 kg). Ja elektricku prenesiem cez skalku ze ju zdvihnem do vzduchu... To uz moze byt pre zenu vacsi problem sa natahovat a obchadzat nejake prekazky s 20 kg sekackou. To nehovorim o mozno 2-3nasobnej cene a hrozbe, ze po 2 rokoch a jednom mesiaci vam odide baterka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 77.142 (?), 15.5.2017 17:32

Zahrada je dost velká a část se dá vcelku pohodlně sekat se šňůrou, mám na to výbornou a lehoučkou Stigu. Nosím ji i přes potok. 

Část zahrady je ale velmi komplikovaně osázená, tam už mi ze šňůry jebe.

No ta cena... Stiga stála necelé 3 kkč, slušná aku 10 - 15 kkč, takže i pětinásobná cena. Zahrada je ale můj koníček...

Co se týče hmotnosti, moje Stiga má 8,5 kg, aku Makita by měla 18 kg, benzínová, se kterou nehnu, má něco mezi 25-30 kg.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 175.210 (?), 15.5.2017 16:21

Na zmatení nepřítele jsou jiné fígle, ale ani ze zakládájícího příspěvku nevyplývá, že jste ♀.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika