Příspěvky uživatele - 99.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstuje někdo Eucomis?, 12.2.2016
Pěstuje někdo prosím Eucomis? Tahle rostlina se mi ted moc líbí v jednom katalogu kde mají spoustu pěkných odrůd…chtěla bych jí zkusit, pokud v tom není nějaký zádrhel. Máte zkušenosti…? Díky
Co je to za rostlinu?, 1.2.2016
Pane Josef... výtečné . Dizygothecu jsem měla jeden čas doma (než mě jí babička vyhodila, protože si myslela že je konopí ) a nepoznala bych to. Dizyg. "Galaxy"
Zkušenost se puvodnikere.cz?, 3.1.2016
Máte prosím někdo zkušenost s puvodnikere.cz? Děkuji
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 30.11.2015
Ano dá se vypěstovat ze semen... cíleně je tedy ze semen nepěstuji ale občas se mi někde ze samovýsevu objeví
Které rostliny v květu výrazně silně voní?, 30.11.2015
Již zmiňovaný pustoryl (nepravý jasmín) v době květu cítím od sousedky i přes zed, některé hosty také velmi silně voní (plantaginea), hvozdíky, lilie...
Název rostlin, 30.8.2015
Na předposlední fotce jsou zahrady v Kuksu, že ?
Nobvyklá květina k Výročí, 29.8.2015
Gardenie, Hedychium, Mučenky(?), Protea, Telopea... nepíšete jak je přítelkyně zkušená zahradnice. Kromě mučenek bych řekla že to nejsou rostliny pro záčátečníky.
Co je to za květinku?, 17.8.2015
...nebo jednoduchá jednoletá jiřinka.
Jaké okrasné rostliny by neměli na zahrádce chybět? Které jsou vaše nejoblíbenější, nejkrásnější?, 16.8.2015
Moje neoblíbenější? Na jaře miluju tulipány... asi 40 odrůd. V létě miluju hosty...82 odrůd. Na podzim miluju okrasné trávy... asi 50 druhů. V zimě miluju... jo vlastně v zimě mi nic na zahradě neroste . Ale jinak jsem celkem... celý příspěvek >
Pennisetum "summer samba", 9.5.2015
Pennisetum Setaceum pochází z tropické Afriky, takže mrazuvzdorná do -34C určitě není .  Dá se přezimovat na teplejším místě nejméně +15C ale špatně obráží, lepší je koupit novou.
Co je to za tulipán, 14.4.2015
Díky, asi jsem to našla, pravděpodobně se jedná o starou (to by odpovídalo) odrůdu Sylvia van Lennep.
Co je to za tulipán, 11.4.2015 Obsahuje fotku
Poznáte prosím někdo odrůdu tohoto tulipánu? Je raně kvetoucí (ted), výška asi 35cm. Na každém okvětním lístku je černé srdíčko žlutě olemované. Díky
Vhodný strom, pod kterým se dá udělat posezení, 6.4.2015
Jedině Morus platanifolia Moc bych tuhle moruši chtěla , viděla jsem jí v zahradnictví Hruška ale listy vůbec neodpovídali obrázkům z netu. Tvrdili mi že je to ono. Raději jsem jí nekoupila, stála dost peněz. Nevíte někdo jestli má v mládí jiné... celý příspěvek >
Identifikace rostliny, 28.3.2015
Květy nejsou skoro vidět... co třeba Lonicera purpusii?
Trvalky do stínu odolné slimákům?, 25.3.2015
Slimáci mě loni ožrali i kapradí - obyčejnou papradku samičí, hosty s tuhými listy si taky dají ale přednostně raději žerou jiné. Uplně nejlepší by jste měla rozhodit Ferramol a je to
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika