Příspěvky uživatele - 99.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poraďte prosím druh okrasné trávy, 5.3.2015 Obsahuje fotku
Paní Marie neodpověděla, tak já si tipnu... všechno berte s otazníkem
Určení okrasné trávy, 5.3.2015
Dala jsem fotku s dotazem na dva zahraniční weby a žádný profík neví... to je divné. Není to umělé ?
Určení okrasné trávy, 11.2.2015
Jsem zvědavá co Vám odpoví, také nad tím strávila dost času... můj tip je Calamagrostis. Nějaký druh (260) který se tady nepěstuje... ta přísnost trsu mi k jiné mě známé trávě nejde .
Čínský olověnec, 4.1.2015
Mám venkovní. Listy opadají. Na jaře už několik let raší od země, na větvičkách nic. Takže stříhám na podzim a hodím na něj smrkové větvičky. Celkem se rozlézá.
Neznámý keř, 4.1.2015
Děkuji pane Josefe, všichni mají stejný názor nebo má někdo tip na jinou rostlinu?
Neznámý keř, 3.1.2015 Obsahuje fotku
Photinia? Nebo nějaká zvláštní odrůda Pierisu? Leucothoe? Můj tip byl Enkianthus ale většina je prý opadavá.
Neznámý keř, 3.1.2015 Obsahuje fotku
druhé foto
Neznámý keř, 3.1.2015 Obsahuje fotku
Prosím o určení keře. Mateční rostlina (foto 1) je cca 40cm vysoká, asi 6letá, stálezelená, beztrnná. Listy drobné, zabarvují se do červena. Foto 2 je řízek který roste více na slunci. Díky za tipy.
Jak sušit bylinky? V troubě?, 29.8.2014
Tak pardon, že jsem se na něco vůbec zeptala... už nebudu otravovat. Mějte se tady...
Jak sušit bylinky? V troubě?, 29.8.2014
Poradte prosím někdo kdo máte zkušenost se sušením bylinek v troubě. Sušičku nemám, slunce už nic moc a bylinek na zahradě docela dost. Na kolik zapnout troubu, s ventilátorem...? Díky
Neznámá kapradina, 25.8.2014 Obsahuje fotku
Stejně jako loni, tak i letos pátrám po názvu svojí neznámé kapradiny která rostla v květináči u jiné koupené. Zimu přežila v pohodě - listy stálezelené, spíše tuhé (asi jako u Polystichum polyblepharum). Výška cca 40cm.
Jak vytvořit speciální trávník?, 21.8.2014
Tak jsem tuto fotku ověřila u odborníka... s největší pravděpodobností (chybí detail trávy) je to Carex brizoides .
Jak vytvořit speciální trávník?, 21.8.2014
Nebo by to také mohlo být něco z ostřic... třeba Ostřice třeslicovitá (Carex brizoides). Osobně se mi trávy které se "válejí po zemi" nelíbí ale na Vaší fotce to ve velkém vypadá moc pěkně
Firma Lukon Glads, 16.8.2014 Obsahuje fotku
Lído, z mojí zkušenosti správné zbarvení i druhý třetí rok, do správné velikosti i později, některé rostou rychle (Climax) některé pomaleji (Big Daddy ani čtvrtý rok rok není dost velký). Ted také nakupuji v zahradnictví kde posílají na podzim jen... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu, 14.8.2014
Tady je rozdíl docela pěkně vidět.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika