Příspěvky uživatele - 99.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Špatná sklizen, 24.9.2016
Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli někdo ví kde jsem udělala chybu. Moje úroda je totiž menší než to co jsem vysadila Na záhon ze kterého jsem někdy v polovině června vyndala tulipány, jsem se rozhodla vysadit brambory. Sadba již tou dobu... celý příspěvek >
Cyklus Sametky, 4.9.2016
Zdravím, zajímalo by mě a nikde jsem nenašla... za jak dlouho po pobytu na zahradě se objeví štípance. Mě opět tento rok na konci léta něco štípe, skoro každé ráno se probudím a mám někde alespon jeden štípanec.  Skoro vždy je to na místech... celý příspěvek >
Choroby na dýních, 1.9.2016
2) je padlí a 4) bych řekla plísen okurky R.
Nemoc cibulek tulipánů?, 1.9.2016 Obsahuje fotku
Rádcové prosím, na několika cibulích tulipánů jsem našla nějakou nemoc nebo co to je.  Viděla jsem to už loni, možná předloni.  Loni na několika objednaných cibulích jsem toto našla, před výsadbou jsem je (jako všechny) namořila v Merpanu a... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 17.8.2016
Děkuji za tipy... moje "nápověda" není nápověda, jen na první pohled v tom vidím jakýs salát  . Víme jen to že po ulomení listu neroní žádné mléko a listy nijak nevoní.
Co je to za rostlinu?, 17.8.2016 Obsahuje fotku
ještě jedna
Co je to za rostlinu?, 17.8.2016 Obsahuje fotku
Poznáváte v tom někdo něco?  Já vidím něco "salátového" Děkuji za tipy. Fotky nejsou moje,  kdes jinde s tím totiž nemůžeme a nemůžeme hnout
Ozdobnice velká, 21.7.2016 Obsahuje fotku
Koupila jsem tenhle Miscanthus v 2012 v 2-3l květináči, po dvou letech je na fotce. Letos dole může mít průměr tak 1metr.  Co se výšky týká, můj je bohužel v blízkosti smrků, takže výška jen max 2,3m. Vídám tady v jedné zahradě pěkný... celý příspěvek >
Kiwi Samec nebo samice?, 18.7.2016
Jen po třech letech? Mě nekvetla ani po 5 letech
Přesazování tulipánů a narcisů, 6.7.2016
Tulipány vyrývám každoročně, skladuji pod přístřeškem v liskách. Pěstuji "na odrůdy", takže každá odrůda je zvlášt zabalená v novinách. Vysazuji někdy na přelomu říjen-listopad podle času a počasí. Narcisky se nevyndávají každý rok. Když už jdou... celý příspěvek >
Co žere květy kosatců, 28.5.2016
Mohla by to být květilka, ty bílé larvičky ale brouk to není, dospělec je spíš taková moucha. Stříká se před začátkem kvetení něčím na živ. škůdce... ted už je bohžel pozdě
Hosta, Bohyška, 24.5.2016 Obsahuje fotku
Potvrzuji Květě f. Albopictu   Na jaře mají listy skoro bílou barvu, později zezelenají... u mě už barvu ztratila
Prosím o identifikaci, 11.4.2016 Obsahuje fotku
Jen ohledně 1)...koukala jsem dnes na zahrádce na D. Burning Hearts přijde mi jiná. Nemůže být 1) něco jiného? Napadla mě třeba nějaká dymnivka..co myslíte?
Lze břečťan přemístit do jiného místa zahrady?, 8.4.2016
A co ostříhat, vykopat a přesadit? To u obyčejného břečtanu nebude problém... Mě přijde břečtan nesmrtelný
Tulipán - počet okvětních lístků, 7.4.2016
Děkuji za odpověd Lído. Prohlédla jsem staré fotky a zjistila že The First byl loni ok. Červená odrůda (mnou velmi oblíbená) už byla loni  "porouchaná"  i když méně, předloni pravděpodobně ne.  Označila jsem si provázkem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika