Příspěvky uživatele - 99.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tulipán - počet okvětních lístků, 2.4.2016 Obsahuje fotku
First
Tulipán - počet okvětních lístků, 2.4.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, letos jsem si všimla že na některých tulipánech mám 8 okvětních lístků Nejsou to plnokvěté odrůdy (je to The First a jeden bezejmenný červený). Co je to? Genetická porucha? Virus? Stalo se Vám to někomu? Děkuji
Krokusy - kdo pozná odrůdy, 9.3.2016
Děkuji Lído, vlastně to byla blbost co jsem napsala... máte samozřejmě pravdu, dohledala jsem jejich katalog v pdf... a ještě mě napadl Twinborn.
Krokusy - kdo pozná odrůdy, 9.3.2016 Obsahuje fotku
A ještě jeden ze skupiny korolkowii...
Krokusy - kdo pozná odrůdy, 9.3.2016 Obsahuje fotku
Toto měl být korolkowii... ani mi ho nepřipomíná . Foto je dnešní.
Krokusy - kdo pozná odrůdy, 9.3.2016 Obsahuje fotku
Koupené jako Cream beauty... možná spíše Romace. Jsou to takové miniaturky.
Krokusy - kdo pozná odrůdy, 9.3.2016 Obsahuje fotku
Koupené jako Vanguard, většina jich je ovšem pruhovaná... nevím. Pickwick nebo King of the Stripes? Nepoznám rozdíl na netu...
Krokusy - kdo pozná odrůdy, 9.3.2016 Obsahuje fotku
Koupené jako Vanguard. Ve skupince jsou tři světlé které vypadají že by to opravdu mohl být Vanguard. Foto je lonské, teprve za pár dní pokvetou. Ty světlé kvetou o pár dní dříve než ty pruhované, kterých mám většinu.
Krokusy - kdo pozná odrůdy, 9.3.2016 Obsahuje fotku
Další který měl být Firefly... podle mě spíše et. Zwanenburg. Na fotce to není dobře vidět ale zvenku jsou okvětní lístky slabě žilkované.
Krokusy - kdo pozná odrůdy, 9.3.2016 Obsahuje fotku
Letos jsem se rozhodla že udělám "pořádek" v krokusech. Zjistila jsem že u některých vůbec nesedí název objednané odrůdy... nějaké tipy mám ale pokud mi to někdo odkývete budu ráda Všechny to jsou ted kvetoucí, takže něco z chrysanthusů nebo... celý příspěvek >
Zacatek unora a tulipany rostou, 23.2.2016 Obsahuje fotku
To je mateřská školka - tulipány na dopěstování. Jinak mám tulipány na záhonech mezi trvalkami, trávami. Ale malé cibulky dávám do zadní části zahrady do řádků, když dorostou tak je prodám.  Z lonska i předloňska vím že jich v mateřské... celý příspěvek >
Zacatek unora a tulipany rostou, 22.2.2016 Obsahuje fotku
Loni jsem měla první květy tulipánů 16. března.  Podle velikosti letošních listů bych řekla že letos to bude o několik dní dříve... Moje mateřská školka :
Pěstuje někdo Eucomis?, 17.2.2016
Moc děkuji za cenné rady
Pěstuje někdo Eucomis?, 13.2.2016
To je v pohodě, já to pochopila. Eucomis tedy zkusím . Děkuji
Pěstuje někdo Eucomis?, 12.2.2016
Děkuji za odpověd. Hvězdníky nepěstuji, takže nevím. Jestli můžete, mám pár otázek. Kvete Vám Eucomis pravidelně? Kde je máte umístěné? Plné slunce? Zálivka. Hnojení. Zemina. Chtěla bych je mít v květináčích na plném slunci (ráno trochu stínu),... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika