Příspěvky uživatele - 99.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu, 13.8.2014
Líčidlo jedlé. Štáva z plodů se používá k dobarvování šťáv, džemů apod.  Jinak pro tuhle rostlinku nemám využití, plody většinou oberou ptáci... moji sousedi se pak také asi diví, co jim vyrostlo na zahradě za rostlinu
Červený javor - choroby, 12.8.2014 Obsahuje fotku
A na mojí fotce je svraštěnka? Jarní listy jsou ok ale to co vyrostlo v létě nějak zasychá... Padlí tady není, jen na jaře byl silný útok mšic
Larvy likvidující trávník, 10.8.2014 Obsahuje fotku
Nejspíš to není chroust ale chroustek letní.  Jeho ponravy tady likvidují kosáci. Kdysi jsem se o to zajímala, prý na ně platí Dursban (jesli není zakázaný) ale snad jen na první rok života ponravy.  Nakonec jsem usoudila že to napadení... celý příspěvek >
Co je to za kytičky, 2.8.2014
2) je zavinutka - Monadra
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 30.7.2014
Tak poslední foto, ta medově zlatá je opravdu Caramel... i když ten můj vypadá jinak. Proč já nemám tak pěkné jasné listy? Mám já to vůbec Caramel ?
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 29.7.2014 Obsahuje fotku
Mirku, musím to zaťukat... tady letos nemoce na rajčatech a spol. zatím žádné. Žádné mšice, svilušky, molice, nedostatek vápníku Ve skleníku mám Finik or, Tomatoberry, Nastju Sl., Pollicino a Goldkrone, sklízíme už dlouho a nejvíce zatím... celý příspěvek >
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 28.7.2014
Děvčata, tak jsem to nechala ověřit a je to opravdu Southern Comfort
Pochlubte se květinami, 27.7.2014 Obsahuje fotku
Dnešní zajímavé fotky...
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 27.7.2014
Meliso, myslím že vydrží i v květináči... už měsíc a půl v něm "mořím" Mochu , stále jsem se totiž nerozhodla kam s ní. Ale líp jí bude na záhonu, i když viděla jsem někde i pěknou fotku... sestava dlužich a host v květináčích.
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 27.7.2014 Obsahuje fotku
Shanghai moc pěkná Marvelous Marble jsem shodou okolností dnes vyhodila, druhá dlužicha která to letos zabalila Udělala pár fotek těch nejhezčích..
Prosím poradíte dlouhokvetoucí trvalku s červenými květy 30-50 cm vysokou?, 27.7.2014
Nevím jestli tady někdo zmínil mochnu - Potentilla thurberi ´Monarch's Velvet´ Dnes vykvetl první kvítek, výškou zatím tak 30cm... mrkněte, třeba se vám bude líbit  Fotku jsem samozřejmně zapoměla udělat
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 26.7.2014 Obsahuje fotku
Udělejte prosím nějaké pěkné foto Vaší nové Mám taky novou, moc pěkná barvička. 
Šalvej?, 23.7.2014
Na 100% meduňka
Bohyška (Hosta) v nádobě - čím hnojit, 22.7.2014 Obsahuje fotku
Mám hosty jen ve volné půdě ale snad Vám to pomůže... Na jaře když se začnou ukazovat puky host, rozhodím NPK 20-8-8 (trávníkové hnojivo ).  Pak hnojím ještě podruhé a to Cereritem (asi před 14dny). Na jednu středně velkou hostu asi kávovou... celý příspěvek >
Měli jste letos americké padlí?, 19.7.2014
Mám jen jeden Zlatý fík... dostal dvě dávky Discusu a úroda byla úžasná Nikdy jsem nejedla lepší angrešt...
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika