Příspěvky uživatele - 114.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Narcisy odkvetly, 14.4.2008
Nechte je být, když listy ostříháte, oslabíte cibuli. Lépe je zamyslet se nad celkovou koncepcí záhonku a pěstovat jarní cibuloviny v kombinaci s nějakými vyššími trvalkami, které svými rašícími listy nevzhlednou žloutnoucí nať schovají a v létě... celý příspěvek >
hubení bršlice konzumací, 13.4.2008
Kromě bršlice a la špenát, popř. špenátová polévka (příprava stejná jako z čerstvého špenátu), se u nás chytl bršlicový štrúdl - náplň: na cibulce podušená bršlice (netřeba mixovat) + brynza + tvaroh (není nutno) + česnek + trocha tymiánu, příp.... celý příspěvek >
listovka, 11.4.2008
Pokud nejste superpořádná zahradnice, stačí hrábnout pod nějaký keř nebo do kouta zahrady, kde pravidelně zůstává ležet naváté listí.
Mulčování s použitím kartonu účinnost na plevele, 10.4.2008
Tímto způsobem vytvářím nové záhony (nikoli sice na louce, ale na zahradě, na kterou přede mnou dvacet let nikdo nesáhl) už několik let a velice se mi to osvědčilo, jen doporučuji nesázet do kartonů hned prvním rokem nic vytrvalého - druhý rok zjara... celý příspěvek >
Jak vyřešit sušení prádla na zahradě?, 4.4.2008
Hlasuji pro krytý přístřešek. Já využívám starý polotevřený dřevník, ve kterém jsou mezi trámy napnuté šňůry. Dá se věšet (prádlo, samozřejmě) za každého počasí bez rizika zmoknutí, nesvítí tam tolik sluníčko, takže prádlo není tak vypražené jako pod... celý příspěvek >
Čtyřboč - novozélandský špenát, 4.4.2008
Prosím pěkně, máte někdo zkušenosti s pěstování čtyřboče rozkladité, jinak zvané též novozélandský špenát? Letos jsem prvně vysela, dle návodu na pytlíku nechala semena nejprve nabobtnat, ale stejně mi nevzešla. Na netu jsem se dočetla, že špatně... celý příspěvek >
vlčí bob, 30.3.2008
Podívejte se, kde roste v přírodě, to mnohé napoví: Já ho vídám nejčastěji spíše na vlhčích místech podél lesních cest a na pasekách, na slunci, ale ne celodenním, nebo v polostínu. Lehce kyselá půda by mu asi neměla vadit, ale pokud nemáte půdu... celý příspěvek >
Jakou příručku pro roubování?, 27.3.2008
Díky, jdu na to!
Jakou příručku pro roubování?, 27.3.2008
Děkuji za tipy. Teď už je předpokládám na stříhání roubů pozdě, ale dočetla jsem se o tzv. letním roubování, v srpnu. Provádíte to někdo, nebo mám počkat do příštího jara?
Jakou příručku pro roubování?, 27.3.2008
Dobrý den, chtěla bych se naučit roubovat. Mohl by mi někdo z vás zkušenějších doporučit nějakou vhodnou příručku? Mám Urban: Škola ovocnáře, kde jsou jednotlivé styly celkem názorně popsané, ale už tam leckdy chybí údaje, který se používá na jaké... celý příspěvek >
hubení bršlice, 24.3.2008
Z mladých lístků bršlice se taky dělá moc dobrý špenát.
Biozahrada?, 17.3.2008
Vyzkoušela jsem obojí, takže můžu srovnávat. Mně to rozhodně zabere několikanásobně méně času a méně se nadřu, ale možná jsem jen nešikovná s rýčem. K poznámce pana Stanislava: Černou netkanou textilii vyzkouším - myslel jste to tak, že se po těch... celý příspěvek >
Biozahrada?, 16.3.2008
Rytí se mi po ekologické stránce taky nijak nepříčí, horší je to už s tou fyzickou - no jo, je to pracné, a když máte celou zahradu zarostlou pýrem, bršlicí, kopřivami atd. a rychle potřebujete dostatek nových záhonků, což se běžně stává těm, kteří... celý příspěvek >
čím pohnojit mrkev a petržel?, 11.3.2008
Taky není špatné nesít příliš hustě a včas vyjednotit. V přehuštěném porostu kořenová zelenina špatně roste. Když nemůžete zalévat, zkuste je nasít do takových mělkých brázdiček, kam by mohla stékat dešťová voda a půdu kolem řádků důkladně namulčujte... celý příspěvek >
Biozahrada?, 11.3.2008
Nu, pátrala jsem, ale na jinou fotku dané odrůdy jsem nikde nenarazila. Přesto si myslím, že to Matčino bude - spíš podle tvaru, matné slupky a jemného žíhání. Ostatně, váš popis dokonale sedí - takhle červená jsou u nás jablíčka jen na vrcholku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika