Příspěvky uživatele - 114.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
vlčí bob a ochránci přírody, 27.4.2008
Myslím, že v zahradě lze pěstovat vlčí bob celkem bez rizika rozšíření do volné přírody - oddenkovitými kořeny to tak rychle nejde, a kdyby náhodou vylezl z hranic vymezeného území, rýč to spraví. Semena jsou poměrně těžká, větrem se neroznášejí, ale... celý příspěvek >
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 27.4.2008
Kamarádka mi kdysi popisovala tento postup: čerstvý mošt zbaví kalů (ustátím a přepuštěním hadičkou)  a nalije do sterilizovaných skleněných lahví se šroubovacím uzávěrem. Láhve plní asi 1 cm pod okraj, pak je přenese na místo, kde budou... celý příspěvek >
Hokaido, 23.4.2008
Díky za tip. Dospěla jsem k témuž a začala zakládat vyvýšený záhon už teď. Vykopat to byla strašná fuška, tak doufám, že úroda bude stát za to. S tím zaléváním jsi mě ale moc nepotěšila, pomůžu si nějak, když do záhonu zakopu pet lahve s uříznutým... celý příspěvek >
jaká to mohla být odrůda jabloně?, 22.4.2008
Já nevím, ony ty fotky asi vážně klamou, ale mně se téměř všechny navrhované odrůdy zdají hrozně světlé  - až na ten kavil, ten barvou odpovídá, gdánský hranáč je tak na hranici, ale má světlé tečky na slupce (mimochodem, myslím, že ho mám na... celý příspěvek >
jaká to mohla být odrůda jabloně?, 21.4.2008
Velice děkuji všem za a pomoc při hledání, asi se takhle vážně ničeho nedobereme. Na podzim zkusím propátrat sady v okolí. Ten starý pán musel ten roub přece odněkud vzít, třeba budu mít štěstí. Když najdu, přihlásím se s fotkou. A pro pana... celý příspěvek >
jaká to mohla být odrůda jabloně?, 20.4.2008
Jsem z Voticka (Česká Sibiř). Gdánský hranáč to asi nebude, neodpovídá tvarem a hlavně má na slupce takové světlejší tečky. Tohle jablko mělo slupku dokonale hladkou a jednolitě barevnou - kde se měnila fialová v tmavočervenou, vypadalo to spíš jako... celý příspěvek >
jaká to mohla být odrůda jabloně?, 20.4.2008
Ach jo, a to jsem si myslela, že bude hračka tu odrůdu určit. Takhle tmavých jablek přece nemůže být tolik, nebo ano?
pozemok neudrziavany, zarasteny zihlavou, ako na to?, 20.4.2008
Souhlasím, a nebojte se, netrvá to zase tak dlouho. Výsledek uspíšíte, když po posekání kopřiv rozhodíte travní semeno. Častěji sekaná tráva brzy kopřivy vytěsní. Golfového hřiště se ale tímto způsobem nedoberete.
jaká to mohla být odrůda jabloně?, 20.4.2008
Děkuji za tipy, bohužel všechno stále vedle - až na červené tvrdé, u kterého se mi nepodařilo nalézt fotku. Nevíte někdo o nějaké? Děkuji všem za pomoc v pátrání.
Hnojůvka z kopřiv, 20.4.2008
Literatura uvádí 1:10, lépe 1:20 - to je jistější, aby nedošlo ke spálení rostlin.
jaká odrůda jabloně?- Mac Intosh to není, 19.4.2008
Děkuji za odkazy. Tak Mac Intosh to taky není. To moje je mnohem tmavší a nikdy se na něm neobjevuje zelené zabarvení ani tečky na slupce - jen odstíny tmavočervené a tmavofialové - zhruba jako u Kavilu.
jaká odrůda jabloně?- Mac Intosh - nemáte fotku?, 19.4.2008
Dobrý den, jsem zadavatel otázky  (zapomněla jsem se přihlásit). Děkuji všem za tipy, prověřila jsem, co se mi podařilo najít, ale bohužel to své jablíčko jsem stále neobjevila. Spartan ani Jonathan to určitě není, Malináč asi také ne. Kavil to... celý příspěvek >
jaká to mohla být odrůda jabloně?, 18.4.2008
Dobrý den, měla jsem na jednom stromě naroubovanou jednu větev neznámé, velmi chutné odrůdy. Bohužel ta větev chřadla a zdá se, že přes zimu definitivně uchřadla - dřív, než jsem stačila identifikovat, co je to vlastně za jablko. Můžete mi s tím... celý příspěvek >
živý plot do bažiny, 18.4.2008
Dobrý den, před lety jsem nerozvážně vysadila volně rostoucí živý plot z távolníků Van Houteových. Keře jsou to krásné, pěkně kvetou, hnízdí v nich ptáci, ale přece jen v řadě působí poněkud uniformně (v době květu je to taková bílá zeď). Je mi líto... celý příspěvek >
Rajčata na stejném stanovišti, 16.4.2008
Já pěstuji rajčata na stejném místě také už několik let po sobě (prostě proto, že tam mají zdaleka nejlepší podmínky - u jižní zdi kůlny, pod stříškou, voda ze střechy stéká ke kořenům, na listy neprší) a můžu říct, že jsou každým rokem pěknější a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika