Příspěvky uživatele - 114.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Biozahrada?, 9.3.2008
Díky za tip, dívala jsem se na jejich stránky a s pomocí fotografií jsem identifikovala jednu ze svých nejoblíbenějších odrůd jabloní jako Matčino. Slaďoučké, šťavnaté, mošt z těchhle jablíček nemá chybu, jabloň plodí jako divá a chorobami... celý příspěvek >
Biozahrada?, 29.2.2008
Ahoj Heleno, ty dýně ti fakt závidím. Snad se letos taky zadaří. S ovocem ti bohužel moc neporadím - koupili jsme totiž dům se starým ovocným sadem sestávajícím z jabloní, slivoní, hrušní a ořešáků + nějaká ta křovitá droboť a moje jediná zásluha... celý příspěvek >
Biozahrada?, 28.2.2008
Heleno, díky za info. Tím číslem 5 myslíš počet šlahounů, nebo počet plodů na jedné rostlině? A co hlavní výhon, zkracuješ ho nějak, aby se to víc rozvětvilo? Já mám kompostovou hromadu ve stínu a dýním se tam nelíbí - řešila jsem to tak, že jsem ne... celý příspěvek >
Biozahrada?, 27.2.2008
No jo, asi jsem ještě moc mladá a nezkušená, za pár let možná taky budu mluvit jinak (doufám, že ne). S tou révou ale prosím dejte vědět, jak jste dopadla, taky se na ni chystám. Na chráněné jihozápadní zdi našeho kamenného domu by se jí sice mělo... celý příspěvek >
Biozahrada?, 22.2.2008
S netkanou textilií u pórku nevím, nezkoušela jsem to. Pórek odřezávám poté, co mu začnou vadnout listy a celkově je neduživý. Opravdu znovu vyroste a je rozhodně v lepší kondici. Loni jsem pokusně několik rostlin vůbec nenechala dorůst a odřezávala... celý příspěvek >
Biozahrada?, 22.2.2008
Dobrý den, jsem ráda, že se diskuse na tomto vlákně pěkně rozjíždí, jen se mi zdá, že tak trochu odbočuje od tématu. Nešlo mi ani tak o polemiku, jestli umělé postřiky a hnojiva na zahradě ano, nebo ne, nicméně mi to nedá, abych nereagovala: Osobně... celý příspěvek >
Biozahrada?, 21.2.2008
S těmi rajčaty můžu potvrdit - pod stříškou rostou jako divá - a bez plísní. Ohledně broskvoně - v moudré knize jsem se dočetla, že je dobře pod ní pěstovat křen a proti kadeřavosti stříkat odvarem z přesličky. Ozkoušeno to ale nemám, můj stromek je... celý příspěvek >
Biozahrada?, 20.2.2008
Fandí tady někdo (stejně jako já) zahradničení bez umělých herbicidů, pesticidů a všelijakých dalších -cidů? Podle toho, co na tomto fóru čtu, všichni hnojí a postřikují jako diví. Jde mi o plodnou výměnu všelijakých fíglů a triků, jak na to, aby to... celý příspěvek >
Jak poznám šarku?, 17.2.2008
No jo, teď ještě někoho sehnat. Každopádně děkuju za informace. LU
Jak poznám šarku?, 17.2.2008
Děkuji za odpověď. S tou záchranou starých švestek bych to přece jen chtěla zkusit (jsou vážně dobré a třeba jsou samy o sobě nějakou rezistentní odrůdou?). Předpokládejme, že se mi podaří vypěstovat z pecky podnož a úspěšně zmladit starý strom (řez... celý příspěvek >
Jak poznám šarku?, 15.2.2008
Pane Vysloužile, jsem v ovocnářství úplný laik, můžete prosím podadit? Koupili jsme zahradu se starším ovocným sadem - tři vzrostlé staré švestky plodí dobře, plody opadávají leckdy až v říjnu, velmi sladké, bez deformací - kromě občasného prosychání... celý příspěvek >
Špendlíky či ryngle?, 15.2.2008
Dobrá pálenice je například na Radlíku, poblíž Jílového u Prahy, pokud to pro vás není příliš daleko. Máme s ní ty nejlepší zkušenosti.
kdouloň, nebo kdoulovec, 15.2.2008
Nemám zkušenosti s pěstováním či konzumováním plodů kdouloně ani kdoulovce. Pokud je mi jedno, jak ta rostlina pokvete a jak bude veliká, a jde mi hlavně o využitelnost plodů, mám si zasadit kdouloň, nebo kdoulovec? Z uvedených příspěvků nejsem moc... celý příspěvek >
lesní jahody, 15.2.2008
Lesní jahody se mi vysemenily v trávníku samy. Stačilo je jen několik let v patřičnou dobu (květen, červen) nesekat, a už rostou skoro po celé zahradě. Děti jsou nadšené, nestačíme je jíst. Rozhodně jsou životaschonější než jahody měsíční, ty mi... celý příspěvek >
oskeruše, 15.2.2008
Dobrý člověče z České Sibiře, odkud přesně jste? Bydlím pravděpodobně nedaleko a moc ráda bych tu vaši oskeruši viděla a případně i ochutnala. Ozvěte se, prosím, na gervais@seznam.cz
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika