Příspěvky uživatele - 245.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se stříhají ovocné stromy?, 20.1.2015
To ohybání větví myslíte u kterého stromku? A tak tedy vůbec nestříhat nebo jenom omezeně? Svlačec samozřejmě odstraním ;-)
Jak se stříhají ovocné stromy?, 19.1.2015 Obsahuje fotku
Připojil bych se s prosbou o radu jak otřihat tyto dva stromky. Jsou kolegině a nerad bych je zmařil. Doma sice už nějaký rok střihám stromky zaprvé podle rad otce, který pro pracovní vytížení na to nemá čas a z druhé formou pokus omyl, ale to je... celý příspěvek >
Jak ostříhat sloupovou jabloň?, 14.1.2015
Stromek jsem dostal před dvěma lety, odrůda myslím Kordona. Zasazena je dobře tj. místem roubování nad zemí. Ješte nekvetla, tak tedy počkám do jara.
Jak ostříhat sloupovou jabloň?, 14.1.2015 Obsahuje fotku
Mohl by mi prosím někdo poradit jak mám ostříhat tuto sloupovou jabloň.
Čierna rajčina, 10.12.2014
Zdílím Váš názor na chuť, protože to rajče i podle mě žádnou nemá. Pěstuji ho pouze pro jeho vzhled. Náchylnost k plísni byla srovnatelná jako u ostatních rostlin.
Čierna rajčina, 9.12.2014 Obsahuje fotku
To není žádný zázrak, Indigo Rose sám pěstuji už 2 roky.
Potaš, uhličitan draselný K2CO3, 30.11.2014 Obsahuje fotku
Tohoto materiálu mohu zatím bez vlastního přičinění získat neomezené množství. Místní zemědělci si nechali navozit plnou silážní jámu popela z městské výtopny na biomasu. Ovšem nějak nezvládají aplikaci na pole a louky a už 2 roky to tu leží.... celý příspěvek >
Jaké zvolit vedení révy ve skleníku?, 21.11.2014
Díky za názory. Sazenice jsou pravokořenné krom BČ to je roubované. Mám je od Bredika. Vypadá to, že tady V a BČ povedu na kordonové rameno ve výšce okapu a letorosty povedu ke štítu, abych nezastínil záhony z boku. Ješte bych měl otázku, zda G a SS... celý příspěvek >
Jaké zvolit vedení révy ve skleníku?, 20.11.2014
Na jaře jsem do skleníku 3x9m zasadil 3 sazenice révy, konkrétně Vostorg, Beloje Čudo a Glenoru. V příštím roce bych rád přidal ještě Somerset Seedles. Původní záměr byl vést Vostorg a Čudo vertiko z každé strany vedle dveří a Glenoru na vodorovný... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 19.11.2014
To mi připomíná odrůdu Indigo Rose. Chuťově vůbec žádný zázrak, ale esteticky fakt bomba.
Příprava pozemku na výsadbu vinice, 13.11.2014
A co takhle zkusit minibagr, projede i vrátky 80cm a práce nadělá taky dost.
Rajčata - kdy budete končit rajčatovou sezónu a jak?, 1.11.2014 Obsahuje fotku
Dnes jsem likvidoval část odplozených rostlin a ješte mi stále něco zůstává. Největší radost mi nyní dělá Andromeda zasazená u dveří skleníku.
Rajčata - kdy budete končit rajčatovou sezónu a jak?, 17.10.2014 Obsahuje fotku
Venku sezonu ukončila plíseň už před měsícem, ve velkém skleníku už zůstavají pouze Currant Gold a Red, zbytek jsem likvidoval v sobotu, protože jsem potřeboval větší množství rajčat na oslavu a už tam nic nezbylo. Ve skleníku u zdi sezonu ukončí až... celý příspěvek >
Sklizeň 2014, 9.10.2014 Obsahuje fotku
Po dnešní sklizni rajčat jich je ve skleníkách stále ještě dost.
Záchrana rajčat, 23.9.2014
Zdravím pana Vladimíra a i všechny ostatní. U mě je rajčatová sezóna v plném proudu už jenom ve skleníkách a pod střechou stosoly. Venku jsem rajčata likvidoval v neděli, měla plíseň a stejně už byla z 90% odplozená. Letošní sezonu hodnotím velmi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika