Příspěvky uživatele - 245.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Záchrana rajčat, 23.9.2014
Zdravím pana Vladimíra a i všechny ostatní. U mě je rajčatová sezóna v plném proudu už jenom ve skleníkách a pod střechou stosoly. Venku jsem rajčata likvidoval v neděli, měla plíseň a stejně už byla z 90% odplozená. Letošní sezonu hodnotím velmi... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 24.8.2014
Osobní zkušenost nemám, ale malíř co maloval babičce mi říkal, že stříkají pouze mlékem s vodou 1:1 a plíseň od té doby nemají. Ještě říkal, že to mléko musí být čerstvé přímo od krávy, s krabicovým to prý nefunguje.
Bifteková rajčata, 16.8.2014 Obsahuje fotku
Na pěstovámí velkých rajčat sice nejsem, ale dostal jsem jednu rostlinu nějakého srdce, tak jsem ji přidal do skleníku. Sklidil jsem 2 největší plody a byly opravdu chutné. Ještě jedna z mých stálic Zolotaja Andromeda se také chtěla vytáhnout.
Rajčata pro sezónu 2014, 11.8.2014
Miele je dobré rajče, Taiko má větší plody a má sklony k moučnatění, takže dostává stopku. Kiš Miš or. je opravdu velmi plodné a chutné, stejně tak i Kiš Miš red. Černá hruška prostě vypadá takto, na orig. pytlíku je nádherná opravdu černá hruška a... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 10.8.2014 Obsahuje fotku
Pár mých rajčat.
Jak zpracovat nadbytek salátových okurek, 10.8.2014
Když už okurky ani "Piďa" nežere běžně je strouháme do mrazáku. V zimě se akorát rozmrazí, udělá se zálivka a salát je hotov. Chuťově bych to přirovnal k salátu z okurek koupených v zimě.
Sladkaja děvočka?, 31.7.2014
Tak jak hodnotíte "čokoládu"? U mě to vypadá, že se jedná o Black cherry, stejná velikost, barva i chuť. 
Hnědé špičky rajčat San Marzano, 22.7.2014
Já si myslím, že to bude vysokým obsahem dusíku a draslíku.
Sladkaja děvočka?, 13.7.2014
To by za to asi nestálo  u mě je taky "Sladkaja grozd šokoladnaja" ve všech třech případech kulatá  a to na přebalu vypadala fakt luxusně.
Rajčata pro sezónu 2014, 15.6.2014 Obsahuje fotku
Tak rostou sice jako z vody, ale zatím žádný náznak zrání.
Jak vysoké opory k tyčkovým rajčatům?, 1.6.2014 Obsahuje fotku
Já venku v barelech používám spirálové tyče 2,1m. Ve skleníku mám provázky okolo kterých rostliny obtáčím a ve skleníku u zdi mám spirály z vázacího drátu.
Co vaše réva? (2014), 30.5.2014 Obsahuje fotku
Moje réva vypadá zatím takto.
Kam je sveden tento okap?, 29.5.2014
Řekl bych, že tento okap je sveden do země
Rajčata, cukety, dýně - máte už vysazené na záhonech?, 19.5.2014
Tak konečně nadešel čas pro vysazení zbylých rajčat ven. Dnes jsem vysadil 4O rajčat do barelů při zdi a 6 na záhon. Jinak celkový počet letos je 140 rostlin od 62 odrůd.
Ozrane listy spenatu, 16.5.2014
Já bych řekl, že to budou ti slimáci. Měl jsem stejný problém, i přes posyp granulemi mi špenátu i granulí stále ubývalo. Nakonec jsem ho přesadil do skleníku a zatím roste bez úhony
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika