Příspěvky uživatele - 64.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká to je odrůda, 20.11.2013
Děkuji moc za radu, ještě tak zjistit jestli některá školka tenhle stromek má v nabídce. Na netu jsem zatím neuspěl. Pavel
Jaká to je odrůda, 19.11.2013
Tchán měl kdysi na zahradě chuťově vynikající jablko, ale nevím co to bylo za odrůdu, takže se pokusím ji popsat. Jednalo se o zimní jablko, nějaká starší odrtůda. Plody byly středně velké, barva žlutá většinou lehce až středně silně žíhaná do... celý příspěvek >
Destilace vína - vínovice, 4.11.2013
Rád bych se ze zeptal jak stybilní je kvas z hroznů. Nadrtil jsem v sudu asi 70l hroznů. Nepřidával jsem ani kvasinky ani cukr. V garáži je okolo 15°C a pokud by nezačali kvasyit dám to ke kotli kde je okolo 20°C. zajímá mne jak je kvas stabilní, zda... celý příspěvek >
Neprospívající rostliny, 30.10.2013
Samozřejmě se to nabízí i logicky, když kterákoliv rostlina chřadne, tak nejspíš nemá živiny. Ale mě tam trošku nepasuje ta skutečnost, že po založení jezírka cca dvě léta po sobě ty kosatce nádherně a bohatě rostly a kvetly. A to byly v tom čerstvém... celý příspěvek >
Neprospívající rostliny, 29.10.2013
Dobrý den, já mám stejný problém, jak tady popisuje zakladatel vlákna. Mám koupací jezírko bez ryb velikosti 4m x 8m s hloubkou cca 2m a k tomu ještě propojené menší jezírko o rozměrech 2m x 2m s hloubkou cca 50 cm. Jezírko mi funguje s... celý příspěvek >
Skleník BTGreen nebo Limes?, 14.10.2013
Zdravím, já bych také hrozně rád reakci zahrádkářů co tyto skleníky mají. Mě osobně se zamlouvá DUO 6. Má dvojité dveře, je široký a polykarbonát se uchycuje dle fotek nasouváním. Cena je nyní kolem 13tis bez podstavy a aut.otvíráním... celý příspěvek >
Lis na ovoce, 10.7.2013
Chtěl bych se zeptat zda se dá nějak odmontovat nerez buben a ždímačka zevnitř ošetřit a natřít nějakou potřavinářskou barvou.zajímá mne jak provádíte údržbu a umytí po moštování.Děkuji 
Třešeň dvoják, 10.7.2013 Obsahuje fotku
Tady snad trochu lepší fotka
Třešeň dvoják, 10.7.2013 Obsahuje fotku
Tuto Grace star jsem sadil na podzim, nebyl proveden výchovný řez.Roste jako dvoják.Chtěl bych se poradit jak ji ořezat a zda mohu ještě teď v létě aby do podzimu obrazila.Přidávám fota klidně to vnich vyznačte. Napadlo mne levý výhon říznout na... celý příspěvek >
Řez třešně po výsadbě, 9.7.2013
Mám asi obdobný problém. Na podzim jsem zasadi třešeň grace star. Je to vidlák s jednou boční větví na kmínku. Na podzim ani na jaře jsem neprováděl výchovný řez, chtěl jsem aby se stromek bez problémů ujal. Pravá větev z vidláku je mírně silnější... celý příspěvek >
Lis na ovoce, 26.6.2013
Jaké má otáčky? Stačí ždímačka s 1450 otáčkami a nebo musí být 2800?Děkuji.
Řez meruňky, 24.6.2013
Pokoušel jsem se zachránit meruňku po okusu zajícem v zimně 2011. Vyrostl mi výhon pod očkem, tedy z podnože.Chci se zeptat zda mohu ještě v červenci zapěstovat novou kotunu za kůru ze stromu na strom a nebo bych měl čekat do jara? kmínek má v... celý příspěvek >
Rozkvétající broskvoně, 25.4.2013
Tak přemýšlím jestli má cenu zkusit naroubovat novou korunu a nebo stromek na podzim vykopat a zasadit jiný.
TopTaste?, 25.4.2013
Tak včera mně stromek pořešil, v místech kde měl původní kosterní větve začal pomalu nasazovat nové výrůstky. Tak doufám že se vzpamatuje. Pes už mi na ovocnáče nejde, tak snad do podzimu nějakou tu větev do koruny zapěstuji.
Rozkvétající broskvoně, 24.4.2013
Loni jsem musel na čtyři roky starém stromku uříznout tři z kosterních větví, zůstala jen jediná.Stromek do nich přestal pouštět mízu.Letos sice nasadil na květy ale ty jsou takové jakoby povadlé a nerozvijí se jako květy na vedlejší broskvi.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika