Příspěvky uživatele - 64.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Destilační přístroj, 14.8.2012
Jak se v pálenici na rektifikační patrové koloně odděluje předek? Co jsem se díval na technologii v pálenici od Destily tak se na začátku odpouštělo dané množství dle obashu kotle. Teplota par kdy se zachlazovalo byla ale okolo 79°. Tak nějak si... celý příspěvek >
Destilační přístroj - sestrojení, 10.8.2012
Jak připravit těsto na utěsnění víka destilačního kotle? 
Ochrana dřevěného plotu, 2.8.2012
Vyjetý olej ja kravina a přežitek z doby, kdy se to dalo sehnat za pár šupů, nebo zadarmo. Starý majitel tím sračkoidem natřel vše ze dřeva a já teď mám problém, čím to přetřít. Pej to co je natřené olejem přetřít zase jenom olejem, no ale to se mi... celý příspěvek >
Destilační přístroj - sestrojení, 31.7.2012
Na jakou teplotu se zpravidla zahřívá vodní duplikátorový kotel aby se dosáhla ta odpořovací teplota etylových par okolo těch 80st.C? Já si myslím že by to mohlo být okolo 80-90st celsia, nebo se pletu? Kotel je tlaková nádoba.
Okurka nakladačka - škůdce nebo choroba?, 30.7.2012
Mám na okurkách to samé. Také bych rád věděl co je to za chorobu. Plíseň to podle mě není. Pravidelně provádím postřiky. Hledal jsem čím by to mohlo být, ale marně. Poraďte prosím někdo.
Destilační přístroj, 18.5.2012
Jak povrchově upravit měděné komponenty zvenku?Poradí někdo čím je po vycídění nalakovat aby netmavly a aby na to neměla vliv teplota procházejících par. Má někdo nějaký nápad jak na to?
Identifikce houby ze skleníku, 29.4.2012
Tak karbol mi nic neřiká, ale podle wiki (Fenol (též známý jako kyselina karbolová, hydroxybenzen, karbol, benzenol) sladkého dehtového zápachu, často označovaného jako "vůně nemocnice") bych řek, že žádný asfalt necítím. Až přijedu dom - dám se do... celý příspěvek >
Identifikce houby ze skleníku, 29.4.2012
ještě mě napadl žampion zápašný...
Identifikce houby ze skleníku, 29.4.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, veskleníku mi rostou tyto houby... no jako houby po dešti. Na noze mají prstenec a zespodu klbouku mají lupeny. Když je nechám v záhonu a sou staré... zčernají. Nevím - vypadají trochu jako mochomůrka růžovka... a neb tak jí říká... celý příspěvek >
Destilační přístroj - sestrojení, 20.4.2012
Jakou spirálu použít do duplicitního kotle kdy medium bude olej? zajímá mne konkrétní výrobek myslím že spirály určené pro ohřev vody nejsou vhodné vzhledem k tomu že olej se bude hřát na vyšší telpoty než voda a myslím že spirály pro ohřev vody by... celý příspěvek >
Starkl - zkušenosti, 26.3.2012
Dobrý den, u St. jsem několik rostlin koupila. Žádný zázrak to není a některé jsem pak našla v nedalekém zahradnictví a jak už tu někdo psal, vůbec to nebyla novinka. Nemrznoucí banánovník nám po důkladném zakrytí na zimu patrně vyhnil, beztrnnou... celý příspěvek >
Kde sehnat malou pálenici, 13.3.2012
Poradíte jaký digi termostat by byl vhodný?
Destilační přístroj, 6.3.2012
Takže 100l kvasu by měl nahřát bez problému k těm teplotám do 12Ostupňů. Poradíte a) kam umístit čidlo termostatu, zda do olejové lázně nebo do hlavy kolony k primárnímu chladiči? b) jaké topné těleso do oleje jste sehnal za rozumnou cenu? c) jak... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 5.3.2012
Poradíte vhodné topné těleso na topení do oleje? Chtěl bych to na kotel 100l, tak odhaduji něco okolo 8kW. Cenově zajímavé jsem našel většinou jen do vody ale možná jsem hledal málo.Děkuji
Destilační přístroj, 20.2.2012
Mohu se Vás zeptat, nikde jsem u Vaší kolony neviděl celkovou fotku kde je zapojena i ze sekundárním chladičem. Máte někde obrázek celé kolony a napadlo mne že třeba jste od zapojení sekundáru upustil, třeba to jde i baz něho.Ale to jsou jen doměnky,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika