Příspěvky uživatele - 194.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kiwi neobrusta, 19.5.2012
Letošní jaro bylo úžasné, první obrost mi pomrzl, ale naštěstí kiwi vyrazilo ze záložních pupenů + od kořenů, takže bych na Vašem místě ještě chvíli počkal, jestli to také neobrazí. Jinak k hnojení používám zálivku z krystalonu a bez problémů. Petr... celý příspěvek >
Copak to roste za zahradou, nevíte?, 14.5.2012
Možná nějaký houževnatec, tipuju tygrovaný. Petr L.
Alkohol v PET fľaši, 1.5.2012
Tomu i věřím, já měl na mysli spíše použité suroviny a výrobnu, což mohla být klidně průmyslová (technická) výroba. Mě osobně by to asi za bližší zkoumání nestálo. Petr L.
Alkohol v PET fľaši, 1.5.2012
Já bych se neopíral ani o plynovou chromatografii a rovnou bych to použil jako nemrznoucí směs apod. Buhví, jak byl ten 96%-ní líh vyroben. Takhle čistý líh jsem naposledy zažil v mikrobiologických laboratořích, ale jen tak na okraj nám hned řekli,... celý příspěvek >
Jablko Red Devil, 11.4.2012
Teď jste mě znejistěla, já mám tuším Red Devil na M9, ale na e-obchodu je MM106. Budu muset kouknout, jestli jsem to špatně neopsal, nebo doufám, že nespletli cedulku, v tom případě by nebyl asi vysazen na správném místě řady Z pana St... se mi po... celý příspěvek >
Hodnocení rezistentních odrůd angreštů, 4.4.2012
Nějaký ten plod na ochutnání by to tenhle rok mít už mělo. Petr L.
Kuchynska soľ (NaCl) do pôdy, 26.3.2012
Třeba proto, že sodík v nadbytku snižuje schopnost rostlin vstřebávat draslík, vápník a hořčík. V případě chloridového iontu neni přesný mechanismus sice znám, ale podle tolerance k němu se rostliny rozdělují na ctlivé a tolerantní - zrovna brambor... celý příspěvek >
Je Heureka objektivní?, 25.3.2012
Dobrý den, Citace: "Produkty se řadí dle popularity a hodnocení" viz níže.
Je Heureka objektivní?, 25.3.2012
Podle mě to objektivní je, jde jen o to, co za výstup z Heureky čekáme. Když kouknu např. zrovna na sekačky, vyberu Benzínové sekačky s pojezdem, tak mi tu momentálně na prvním a sedmém místě vypadnou dvě shodně hodnocené sekačky. Ta první je sice... celý příspěvek >
Hruška + Tůje = skvrnitost?, 11.3.2012
Děkuji za tip. Byla by škoda o tu hrušku přijít. Nezůstane na ní prakticky jediný zdravý lísteček. Minulý rok mi kolegyně přinesla ukázat napadený jalovec, jenomže tohle jsem u nás nikde v okolí neviděl, takže ty spory musí létat opravdu z daleka.... celý příspěvek >
Hruška + Tůje = skvrnitost?, 11.3.2012
Postřik mám v plánu tento rok vyzkoušet. Jen doufám, že trefim vhodnou dobu. Petr L.
Biotop, 10.3.2012
Zkušenosti s tím nemám, ale soudě podle několika diskusí na webu nebude jakýkoliv zásah na takovém území jednoduchý. Určitě více Vám k tomu řekne příslušný obecní úřad. V principu by to jezírko mohlo být totiž považováno za překážku v migraci, tedy... celý příspěvek >
Určení odrůdy, 7.3.2012
Můžete ho vyfotit i ze spoda, případně říznout? Takhle bych tipoval malinové. Petr L.
Jak a z čeho udělat podnože, 5.3.2012
Děkuji za informaci. Já jsem tu podědil po předchůdcích nějaké starší polokeře jakési drobnoplodé slívy. K jídlu to neni, přestože to má celkem příjemnou chuť, po pár vteřinách to v ústech hořkne (nejspíše to je ze slupky). Myslel jsem si, že by to... celý příspěvek >
Dva druhy jahod, 1.3.2012
Musím přiznat, že doma to taky úspěch - nadšení nesklidilo, podobně jsem dříve dopadl i se žlutými malinami, ale tohle mi opravdu nedalo. Petr L.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika