Příspěvky uživatele - 194.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chilli - na slunci uvadá, 18.5.2013
Taky je mívám v květináči nebo truhlíku, v hodně teplých dnech je ještě preventivně rosím z postřikovače. Minulý rok jsem začal ve skleníku experimentovat s hydrogelem, což bych chtěl letos převést i na pěstování v nádobách. Mohlo by to celou péči... celý příspěvek >
Chilli - na slunci uvadá, 18.5.2013
Zdravim, zkuste sem dát nejprve to foto. Petr L.
Malá pomologie, 14.5.2013
Zdravim pane Petře, pan víítek to má v pořádku, Kohout napsal 1. vydání (1960), druhé vydání sestavil Dvořák-Vondráček (1969). Oboje dvoje patří do edice Malá pomologie (Malá zahradnická knižnice) a vydávalo jí Státní zemědělské nakladatelství... celý příspěvek >
Potřebná velikost nádoby pro pěstování rajčat, 13.5.2013
Dobrý den, svého času jsem rajčata pěstoval v kbelících od barvy nebo vápna (používal jsem ty větší). Do těch oválných jsem dával dvě sazenice ke krajům a taky to šlo. Odhadem se jedná asi o 20 l substrátu na nádobu. Dokonce jsem jednu sazenici... celý příspěvek >
Redlove, 5.5.2013
Já to nakonec nevydržel a před pár týdny jsem oba stromky dokonale prostřihal. Přírůstky jsem neměl nic moc, ale to mám prvním rokem u všech nově vysazených stromků. Překvapila mě i tuhost větví při tvarování. Zítra se dostanu zase na zahradu, tak... celý příspěvek >
Sloupovité ovocné stromky, 5.5.2013
Zdravim, nemám se sloupovitými jabloněmi zrovna letité zkušenosti, ale něco málo k tomu napsat mohu. Mrazuodolnost je dobrá ovšem se strupovitostí je třeba počítat, na Waltzu se mi třeba projevila opravdu "pěkně". Starkl roubuje sloupovité jabloně na... celý příspěvek >
Balkonova zelenina, 30.4.2013
Ty poslední 3 roky už moc ne, zachoval jsem jen tzv. truhlíková rajčata a podle nich se moc soudit nedá, protože ty mi rostly v substrátu i při minimálním hnojení. Předtím se u mě dařilo hlavně žlutým tykvovitým rajčatům a celkem obstojně rostla i... celý příspěvek >
Mirabelka nancyska s trny?, 4.11.2012
Dobrý den, pošlete fotografii z té korunky. U mě taky Nancyská trny nemá. Petr L
Zájímavý listnáč, 21.10.2012
Zrovna před dvěma dny tu podobný dotaz proběhl, psali tam Paulownia tomentosa (Pavlovnie plstnatá). Petr L.
Malá jablíčka, 19.10.2012
Obecně to říci nelze, záleží na odrůdě. Např. ty předchozí červená jsou stále touto dobou ještě na stromě, ale už taky začala padat. Zatímco vedle stojící okrasná jabloň se zelenými jablíčky už je ze 2/3 opadaná. Po opadu listů na ní nezůstane už... celý příspěvek >
Co je to za hřib?, 11.10.2012
Opravdu ta vůně připomíná spíše žampión nebo je podstatně výraznější? Z té fotografie toho moc poznat nejde, na ty lupeny je potřeba vidět. Takhle mi to včetně toho popisu růstu a množství připomíná Strmělku mlženku. Petr L.
20% víno?, 1.10.2012
Dobrý den, kdysi jsem se dočetl, že kvasinky typu Bordeaux dokáží pracovat až do 16% obj. alkoholu, poté hynou. Netuším, co za kmeny je v kvasinkách Vinka, ale mám s nimi také docela zajímavou zkušenost a to u šípkového vína. Pokaždé mi rozkvasily... celý příspěvek >
Malá jablíčka, 26.9.2012
Na stránkách prodejce neni uvedena odrůda a i na těch fotkách jsou podle mě dvě různé jabloně. Jabloní s červenou dužninou je celá řada a teď se to začíná valit do Evropy jako velká novinka. Zpracovávat se to bude jako jakékoliv jiné jablko. V tom... celý příspěvek >
Škůdce na listech hrušní, 23.9.2012
Dobrý den, rez hrušňová. Najděte si nějaké starší téma, už to tu bylo vícekrát a tam je i bližší popis možné ochrany. Petr L.
Seženu Táboritu?, 23.9.2012
Mohly, ale oficiálně bude jméno vztaženo jen k jedné odrůdě a tady byl pravděpodobně rychlejší pan Bláha. Petr L.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika