Příspěvky uživatele - 194.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Orientační test pitné (?) vody doma, 7.2.2012
Mr. Big to skutečně nebyl, ten termín padl ode mě. Ovšem ve finále je to stejný úlet, jako ten Váš "immerzní mikroskop". Ten termín se vztahuje jen na ten objektiv (označení IO, SO se opravdu nepoužívá). Ale vidim, že nadšení Vám opravdu nechybí (viz... celý příspěvek >
Synonyma odrud, 6.2.2012
Já to pochopil trochu jinak, bral jsem novinku jako novou odrůdu, kterou ještě nevlastním. Pak bylo nasnadě vysvětlení, že by si člověk v dobrém úmyslu mohl nakoupit několik stejných stromků v domění, že se jedná o jiné odrůdy. Petr L.
Redlove, 29.1.2012
Děkuji za odkaz. Krom videí jsem tam našel ještě letáček se stručnou charakteristikou a náznakem původu, takže Redloves jsou pouze cizosprasné, ale hlavně opravdu plně kompatibilní s pylem běžných jabloňových odrůd. Angličani pak krom podnože M9... celý příspěvek >
Jak úspěšně zasít jadérka/semena jabloní, 28.1.2012
Dobrý den, jabloně jsou obecně cizosprašné, tzn. že potomstvo vzniklé množením ze semen může mít dosti proměnlivé vlastnosti. Tomu se lze běžně s obtížemi vyhnout i u samosprašných odrůd ovoce. Identický strom v tomto případě ze semínka tedy... celý příspěvek >
Redlove, 28.1.2012
Rád bych se taky k dotazu připojil. Nedávno jsem na Redlove narazil v katalogu Starkla, ale upřímně řečeno, považoval jsem to spíše za "znovuobjevení" Mičurinova křížení, takže jsem to nebral moc vážně a proto jsem taky nejspíše na internetu nic... celý příspěvek >
Starkl - zkušenosti, 11.1.2012
Dobrý den, s durmanem jsem dopadl stejně. Přiložená cedulka sice hlásala double, ale květy byly jednoduché. Já to spíše přičítal tomu, že mi to poslali jako náhradu za již vyprodané zásoby. Jinak co se obecně týká letniček, trvalek a cibulovin,... celý příspěvek >
Slivon althanova opelovac, 1.11.2011
Tak samozřejmě, že neni velký problém se na jaře v době kvetení té Althanovy projít po okolí a podívat se, zda-li nějaká ta další slivoň někde taky nekvete (pokud to tedy zrovna nejsou jen další Althanovy). Souhlasím s tím, že v řadě případů se... celý příspěvek >
Slivon althanova opelovac, 31.10.2011
Zdravim, podle popisu, co se mi podařilo nalézt u našich polských sousedů, by se mělo jednat o synonymum pro Oulinskou renklódu. Ta je pak skutečně vedena jako vhodný opylovač pro Althanovu. Petr L.
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika