Příspěvky uživatele - 50.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako pestovat Rukolu /Roketu/?, 13.3.2012
V zimě a v tuto dobu na tácek s vatou nasypu nahusto semínka řeřichy, stejně se použije i rukola/roketa. Jakmile vyskočí jako Vaše rostlinky, stříhám a konzumujeme (na chleba, do polévky, salátu,...). Poté opět nasejeme nové... Souhlasím s p.... celý příspěvek >
Jaká rajčata pěstujete, 13.3.2012
Bálkónová - Vilma Keříčková - Dulcia (žlutá), Pavlína Tyčková: drobnoplodá - Rio grande (oválné), Pollicino (oválné), Bejbino, Sweet million, Ildi (žluté), Perun (žluté) velkoplodá  - Býčí srdce (300g), Obří (1kg), Cuor di Bue... celý příspěvek >
Ako spraviť skleník z PE fľiaš?, 12.3.2012
V zimních měsících jsem pročítala starší příspěvky a zaujala mě právě tepelná výpomoc při hrozících květnových mrazících petlahvemi s obarvenou vodou - loni jsem ve skleníku přišla o 1/3 výsatby, když se přihnaly silnější mrazíky, myslím, že to... celý příspěvek >
Stanoviště pro rajčata, papriky, okurky, 12.3.2012
Mirku, rajčata mám na východní straně od vchodu k čelu skleníku + větrací okýnko; papriky na jihu pouze v čele; okurky na západní straně také od vchodu k čelu skleníku. Jestli mají ty správné (suché / vlhké podmínky) vlastně... celý příspěvek >
Stanoviště pro rajčata, papriky, okurky, 12.3.2012
Také jsem četla protiřečící si rady o místě pěstování rajčat. Zajímavé, že pouze u nich. Při pěstování další zeleniny se názory shodují - střídat. Hodně pěstitelů tady na fóru pěstuje rajčata venku - rajčata jsou prý chuťově lepší. Já když jsem... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 12.3.2012
Ty negativní ohlasy mě mrzí . Také jsem letos tuto odrůdu zakoupila na zkoušku; rostlinky již mají 17 cm... tak uvidíme, třeba se trefí do našich chutí . Každopádně v létě napíšu. Lenča
Biotop, 10.3.2012
Nemám dostatečné informace, zeptala bych se na "Úřadech", ale logicky nevidím problém ve vybudování PŘÍRODNÍHO jezírka, spíše naopak . Lenča
Výsev rajčat, 10.3.2012
Rajčátka máte pěkná, ale ty papriky jsou opravdu dost tenké a táhnoucí se za světlem; bylo by pro ně lepší víc světla a míň tepla - kolik stupňů máte v pokoji, kde jsou sazeničky? * někteří a taky to využiji - nahoru na zeminu sypou vrstvičku... celý příspěvek >
Kočka ve skleníku, 10.3.2012
Souhlasím s mechanickou zábranou, místo chemie; je to jednoduché, účelné..., Lenča
Pěstování Josty, 10.3.2012
Před 5 lety jsme si koupili v zahradnictví 2 stromkové josty (bohužel nemám název) a s plozením i chutí jsme moc spokojeni. Bobule rostou jednotlivě s delší stopkou s lístkem; velikosti "nehtů na ruce od malíčku po palec". Zasadili jsme do mírně... celý příspěvek >
Loňské piliny a listí, 9.3.2012
Minulý rok jsem piliny ze zimní hromady promíchala se sušeným koňským kobylincem (v ohradě vysušený sluncem) a obsypala borůvky...(kyselé pH půdy, stejně jako rododendrony,...) úspěšně . Pokud nechcete využít přirozenou přeměnu v kompostu, ani na... celý příspěvek >
Šeřík a smuteční vrba, 25.2.2012
Souhlasím s p. Lídou. V literatuře se uvádí řez keřů kvetoucích na jaře po jejich odkvětu. Lenča
Předpestováni salátu, 24.2.2012
Moc děkuji za pěkně popsaný postup, také přeji zdravý růst. Lenča
"Baby leaf " saláty, 23.2.2012
Dle zdroje níže: Co nejvíce mladých listů získáte: * vysetím do řádku a protrháváním celých rostlin asi 5 cm vysokých *nebo budete-li rostlinky seřezávat 2,5 cm nad zemí, košťálek necháte v zemi a dáte přitom pozor, aby se při řezu... celý příspěvek >
Předpestováni salátu, 23.2.2012
Dobrý den, salát tedy zááávidím . Jak zpracováváte půdu? Na podzim prokypříte, zasejete salát, v zimě prohodíte sněhem kvůli vláze a na jaře už jedete dál s dalším "osazenstvem"? My jsme na podzim vždy zryli, naházeli sníh, nechali... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika