Příspěvky uživatele - 50.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lunární kalendář 2012, 22.2.2012 Obsahuje fotku
Pokračování v březnu, Lenča.
Bílá netkaná textilie, 22.2.2012
Děkuji za inspiraci , Lenča.
Bílá netkaná textilie, 21.2.2012
Mohla bych poprosit o zkušenosti a inspiraci s užíváním bílé netkané textilie k rychlení a ochraně rostlin? Někdo ji používá ve skleníku při brzkém vysazování rajčat a paprik,... jako ochranu před mrazíky... Někdo na záhonky... S... celý příspěvek >
Nezabúdli ste na sýkorky?, 13.2.2012
Tak to Vám paní Lído, závidím. Nejen, kolik Vám jich k domku lítá, ale také Vaši znalost ptáčků. Já u krmítka poznám pouze sýkorky, vrabce a kosy. Budu muset nasadit brýle  a také vzít atlas ptáků do ruky. (Manžel tvrdí, že tu bývají i sojky,... celý příspěvek >
Začiatočník, 12.2.2012 Obsahuje fotku
Měla tento minifoliovník. Lenča
Začiatočník, 12.2.2012 Obsahuje fotku
Toto výsevní minipařeniště, ale i s větracími ventily, používám k výsevu paprik, rajčat, lilků, květin, bylin... Vytvoří se příznivé mikroklima pro vscházení.Po vyklíčení odekrývám. Po vytvoření děložních lístků přesazuji do kelímků. Hluboké to... celý příspěvek >
Lunární kalendář 2012, 9.2.2012
Lilky (Bonica a Durona) jsem také sela 30. 1. dle "ruského" kalendáře, ale zatím není nic na obzoru (avšak doba na vyklíčení je psaná 14-21 dní, takže jsem v klidu). Znovu jsem 30.1. sela papriku Hamík, jelikož mi z předchozí setby nic moc... celý příspěvek >
Lunární kalendář 2012, 9.2.2012
To jste na tom ještě dobře - já mám ještě kalendář p. Kanyzové a další z internetu. Postavení Měsíce před zvířetníkem (v Rybách, Beranu...)se ve všech liší.... Ohlasy na ně v souvislosti se zahradničením žádné neznám.  Nicméně uvedený únor je z... celý příspěvek >
Lunární kalendář 2012, 9.2.2012 Obsahuje fotku
Výsevní dny (vycházející ve 27 překladech) Marie Thunové, Dr.h.c. a Matthiase K.Thuna, které vychází již 50 let, (u nás 18let pod hlavičkou svazu Pro-bio) se liší od klasických astrologických kalendářů tím, že pracují s postavením Měsíce v reálném... celý příspěvek >
Cibule ze semena, 7.2.2012
Čerstvou jarní cibulku mám moc ráda, proto si do skleníku nahusto vysazuji sazečku (bílou, červenou, Všetanu). Náročnost mi připadala v nutnosti brzkého vysetí (příprava záhonku v březnu u nás není tak častá kvůli ještě stále doznívající zimě -... celý příspěvek >
Cibule ze semena, 7.2.2012
Ano, cibule v rozkrojeném stavu déle než 24 hod. je mírně toxická (Ing. J. Janča, CSc.) V čem  (kromě skladovatelnosti) je lepší pěstovat cibuli ze semene než ze sazečky? Připadá mi to náročnější. Děkuji, Lenča.
Termín výsadby česneku, 7.2.2012
Síla česneku: Česneky vysazované na jaře můžeme dávat do země, až rozmrzne půda, ale pozdě není ani v květnu. Jarní sadba mívá kratší vegetační dobu a tím i nižší výnosy; lépe odolávají chorobám, zejména houbovým. Odrůdy k jarní výsadbě: Benátčan... celý příspěvek >
Termín výsadby česneku, 7.2.2012
Já sázím česnek na podzim také později (dřív prostě nějak nestíhám a taky mi bylo řečeno od babičky a pratety, že může i mrznout, když jde česnek do země...). Letos jsem nestihla ani tento termín, takže bude jarní... co, zem dovolí...  V... celý příspěvek >
Orientační test pitné (?) vody doma, 7.2.2012
I Vám děkuji za odpověď, Lenča.
Orientační test pitné (?) vody doma, 7.2.2012
Děkuji Vám za odpověď, Lenča.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika