Příspěvky uživatele - 50.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o radu kolem hyacintu, 5.5.2012
Letos 5.března1 hyacint neočekávaně vylezl (jak se píše výše) asi 5cm nad zem. S listy i květem ve stejné výši se držel několik dní až týdnů, poté jakoby zaschl. Teprve později se ze země začaly klubat krokusy, které mají vždy náskok a po jejich... celý příspěvek >
Sázení brambor po staronovém způsobu, 3.5.2012
Pane Zdenku, jak se Vám osvědčilo pletivo proti hryzcům? (Já bych jej potřebovala snad pod všechny záhony, včetně skleníku .) Minulý rok jsem zkoušela pěstování brambor v trávě, ale slepice se k ní vrhaly jakoby přitahované magnetem,... celý příspěvek >
Vyplatí se dnes ještě pěstovat brambory?, 3.5.2012
O tomto postupu jsem už vícekrát slyšela či četla (kbelík nebo pytel + postupné přisypávání zeminy), ale nikdy na vlastní oči neviděla. Brambory mám už zasázené v řádcích, ale takových 8 brambůrků mi zbylo. Že bych vyzkoušela kbelíkování? Kolik jich... celý příspěvek >
Rajče Vilma, 3.5.2012
Děkuji moc za odpovědi,. Hůlky už jsem musela také zapíchnout k rostlinkám a boční výhony tedy ponechám. Lenča
Rajče Vilma, 2.5.2012
Vylamujete u Vilmy v květináčích boční výhony nebo necháváte? Děkuji, Lenča.
Prosím o radu kolem hyacintu, 1.5.2012
Máte-li zahradu, zasaďte cibule venku do hlíny a pak Vám budou každoročně na jaře kvést. Lepší je mírný polostín. Lenča
Vytvořme společnou nazorovou degustaci starých i nových odrud, 1.5.2012
Velice se mi líbilo diskuzní vlákno o starých odrůdách, poučné. Ještě více by se mi líbilo, kdyby se vytvořilo vlákno, kde uvidíme, kolik kterých odrůd se pěstuje a jak jsme s nimi spokojeni. Tedy jaké odrůdy z nových a zároveň jaké odrůdy ze... celý příspěvek >
Mšice, 1.5.2012
A co žluté lepové desky? Není tu někdo, kdo s nimi má kladné zkušenosti? U zahradníka jsem je viděla rozvěšené v několika kusech. Taktéž jedna z jeho přítomných zákaznic potvrdila spokojenost s užíváním. Vyzkouším také doporučovaný... celý příspěvek >
Mraveniště ve skleníku - jak zlikvidovat?, 27.4.2012
Viz vlákno - Mravenci ve skleníku... Chcete-li si přečíst nejen o likvidaci, ale i o potravě a užitečnosti mravenců, pak se podívejte na tuto stránku. Zde potvrzují účinnost vařící vody, jak popisuje p. Lída výše. Mně osobně v domácnosti... celý příspěvek >
Hnojenie zemiakov pod patu, 18.4.2012
Já mám raději přirozená hnojiva, proto se přikláním ke kompostu. Minulý rok jsem zkoušela balení do novinového papíru na půlce sadby a rozdíly nebyly takové, aby potvrdily zvýšení úrody (čímž ji nepopírám; ale nepotvrzuji). Lenča Ačkoli NPK a... celý příspěvek >
Lunární kalendář 2012, 31.3.2012 Obsahuje fotku
Pokračování v dubnu...
Rybíz - množení, 30.3.2012
Jejda, pane Vysloužile, určitě jste se při čtení mého dřívějšího příspěvku pobavil ; (jsem to trdlo). Měla jsem na mysli stromkového rybízu . Nevím na jakou podnož se roubují a zda-li má smysl odkopek pěstovat. Ještě jednou děkuji, Lenča.
Rybíz - množení, 28.3.2012
U keřového červeného rybízu jsem nechala ze země vyrůst nový výhon. Zajímalo by mě, jestli se dá nějak využít - jako odkopek... nebo nutno ustřihnout. Děkuji, Lenča.
Mulčování jahod, 28.3.2012
Jahody každoročně mulčuji již na podzim jehličím (klidně i zjara) - neroste plevel, půda je pod jehličím krásně kyprá a vlhká a jahody jsou v suchu... z knihy o vhodnosti sousedících rostlin a zkušeností pratety a mojí. Lenča.
Jak na zeleninu pro miminko?, 19.3.2012
Začátek konce získávání nezbytných minerálů z ovoce a zeleniny přišel uprostřed 19. století, když německý chemik baron Justus von Liebig analyzoval lidský a rostlinný popel a určil, že dusík, fosfor a draslík [NPK] jsou všechny prvky, které rostliny... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika